Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen szülinapi ajándékot...

Milyen szülinapi ajándékot lehet vásárolni egy 39 éves családtagnak? (gazdag)

Figyelt kérdés
Elég pénzes, elég sok mindene van, ezért érdekelne valami ötlet.

2013. júl. 20. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Jóban vagytok? Akkor valami közös élményt lehetne. Koncert-,színház-,mozijegy,utazás akár belföldön.
2013. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HA NŐ:

-virág

-desszert

-ékszer

-táska

-parfüm

2013. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férfi :/ nagy a korkülönbség :)
2013. júl. 20. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk egy szép óra, karkötő, férfiaknak való persze, vagy egy márkás toll, ha van rá pénzed, akkor drágát:) vagy a hobbijával kapcsolatos értékesebb dolgot, képet:) én ezekre gondoltam:)
2013. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ó ne haragudj, kicsit máshogy értelmeztem a kérdésedet:$ úgy értettem, vmi drága dolgot lehetne csak venni neki:) de végülis ugyanazok lehetnének, csak akkor olyat, ami nem annyira drága:) mondjuk amitek írtam, azok közül, talán a hobbijával kapcsolatos dologból nem biztos hogy sok van neki, az talán a legjobb ajándék, vagy nem tudom:)
2013. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valamit írnál a hobbijáról, a munkájáról, kedvenc nyaralóhelyéről, sportjáról, zenéjéről, akkor még talán tudnánk is segíteni, így hogy "pénzes" ez alapján szerinted ki tud használható dolgot ajánlani?
2013. júl. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, még várok, ha van esetleg valakinek még ötlete :)
2013. júl. 21. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!