Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Macklemore VS. Eminem. Ki a jobb?

Macklemore VS. Eminem. Ki a jobb?

Figyelt kérdés
Minden tèren...zene,külsô...

2013. aug. 18. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Eminem. :) Szimpatikusabb, viszont a másik csávó sem tűnik szar alaknak.


(23/L, rocker)

2013. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Eminem többet tett le az asztalra és még ma is elég sok lemezt elad. Macklemore-t párszor hallgattam, de nem az én világom meg úgy gondolom eléggé felkapott divatzene mint a többi ilyen, aztán eltűnnek.
2013. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
igen, egyetértek az előttem szólóval, eminemet már rég ismerik és még mindig fent van a neve, macklemore meg olyan "könnyen jön könnyen megy" zenész..
2013. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Eminem egy legenda. Egy világ elismeri, még az is, aki nem szereti, vagy utálja a rapet. Vele szemben Macklemore csak egy szürke divatzenész, akiért maguk alá prostituálnak a lányok és az összes rózsaszínpólós félhomi "fiú" ugyanúgy akar kinézni. Egyáltalán nem tetszik az az erőltetett valami, amit odanyom. De hogz az rap akar lenni, vagy valami más, azt nem tudom. Egyetlen egy videoját láttam, annak az eleje megfogott, mert volt benne egy DeLorean DMC12-es. De a zenéről inkább ne is beszéljünk... :D
2013. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Bocsi, a külsőt kihagytam. Eminem úgy néz ki, mint egy ember. :)

/Következtetés - Macklemore inkább egy orángutánra hasonlít. Illetve az a név... Röhejes./

2013. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
72%
Eminem
2013. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
38%
Eminem tényleg legenda. Viszont szerintem nem olyan tehetséges és általában ő is csak a csajozásról dumál, Macklemore viszont előszedi a fontosabb témákat is. Ezért Macklemorera szavazok, plusz persze azért is, mert imádom. *-*
2013. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

hihi*-* Nagyon okos lehetsz, ha ilyeneket mondasz. Gondolom mai fiatal generáció közé tartozol és 13-14 éves lehetsz. Azt meg nem tudom miből állapítottad meg, hogy a csajozásról dumál általában. Lényegében már itt el veszett szavaidnak hitelessége.


http://www.youtube.com/watch?v=zWZ9p1RZpS0

2013. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
45%
Macklemore..zeneileg és külsőleg is ;)
2013. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egyáltalán olyan száma Eminemnek amiben a csajozásról énekel? :D Inkább a detroiti életet mutatja be, amit a saját életében tanult. A Lose yourself is biztos arról szól, hogy hány k.vát húzott meg...
2013. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!