Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Macklemore VS. Eminem. Ki a jobb?

Macklemore VS. Eminem. Ki a jobb?

Figyelt kérdés
Minden tèren...zene,külsô...

2013. aug. 18. 15:49
1 2
 11/19 anonim válasza:
43%
MACKLEMORE!! imádom <333333333 azért eminem se semmi *-* de azért most mondjátok meg , van olyan repper aki csak úgy felkapott lett aztán eltűnt? :DD mert én nem tudok olyat :ppppp
2013. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Én igen. Macklemore. Bár ő nem is rapper, csak annak adja el magát.
2013. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

"Van egyáltalán olyan száma Eminemnek amiben a csajozásról énekel? :D Inkább a detroiti életet mutatja be, amit a saját életében tanult. A Lose yourself is biztos arról szól, hogy hány k.vát húzott meg..."


Lose yourself : D

Hailie's song

Sing for the moment

Not afraid

Difficult

Marshall Mathers

The way I am

'Till I colapse

Cleaning out my closet

White America

Mockingbird

When I'm gone

Sok száma van amiben nem arról reppel hogy k.rvázik, persze elég sok száma is van arról hogy bedrogozza magát és megdug valakit.

-Off vége-


Természetesen Eminem szöveg, zene téren és kinézetre, bár nem hallgattam meg csak egy Macklemore számot, de annak nem tetszett a szövege.

2013. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Uh basszus utolsó vagyok félre olvastam a kommentelő válaszát szóval az első részét ne is olvassátok, bocsi : D
2013. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%

Kid Cudi. Vele tudok azonosulni.


De ha mindenképpen közöttük kéne választani, azt mondanám Macklemore jobb.

2013. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Eminem kölyökkorom óta végigkísért,de azért ha valaki jobban belerugaszkodik a dologba,Macklemorenak is vannak olyan számai,amin elgondolkodik az ember,és ő is remek szövegeket ír,tehát nem feltétlen azt kell belőle látni amit a TV-ben mutat.Tetszenek az elvei,gondolatai,hangja,stílusa..De Eminem valljuk be kettejük közül nem kérdéses,tehát a választásom őrá esik.
2013. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
37%
Nekem mindketten szimpik
2013. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Macklemore<3<3
2013. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Eminem
2014. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!