Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha internetes...

Szerintetek ha internetes ismerőseimmel beszélgetek chaten, jogosan várom el tőlük, hogy ők is írjanak, ne csak én nekik?

Figyelt kérdés
Amikor megjegyzem nekik, hogy miért ilyen szűkszavúak, miért nem beszélnek többet, nekik áll feljebb mindig, meg elneveznek mindennek. Pedig szerintem jogosan várom el, hogy ők is írjanak hosszabban, meg több mindent, mert az lenne a beszélgetés.
2013. aug. 18. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos én megismertem egy fiút neten. Állítólagosan nagyon kedvel, és élvezi a velem való beszélgetéseket; nem tagadom én is. Viszont ő egyszer nem írt rám, mindig csak én keresem őt. És mikor ezt szóvá teszem mindig jön 1-2 kifogással. Viszont mikor "belemerülünk" a beszélgetésbe, mindkettőnkből dől a mondanivaló.

Kérdésedre válaszolva: szerintem ez attól is függ hogy mióta ismered őket, mikről próbálsz velük beszélgetni, és hogy az utóbbi összefüggésbe hozható e az érdeklődési körükkel. Gondolom te sem szívesen beszélsz olyan témákról amik hidegen hagynak téged.

2013. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!