Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiu akivel két napjah...

Serina14 kérdése:

Van egy fiu akivel két napjah beszélgetek, a második beszélgetésnél elmonta hogy szeret én nem tudtam mit reagáljak így visszairtam hogy énis szeretem, lehet nem kelett volna? Nem merem megmondani neki hogy nem kedvelem mert nem akarom megbántani őt?

Figyelt kérdés
Olyanok segítségét kérem akik estek hasonló csapdába
2013. aug. 13. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
hat...sajnos ezt minel hamarabb tisztazd vele, mert kesobb csak roszabb lesz!/: es bonyolodik... tapasztalat :/
2013. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ne csináld.. egy ismerősöm (20 éves lány) ugyanezt csinálta mert nem akarta megbántani a srácot, aki utána hónapokig a nyakára járt. Nem akarod megbántani? Gondolkodtál volna ezen azelőtt, hogy azt írtad szereted. Most a legkorrektebb amit tehetsz, hogy elmondod neki őszintén, hogy nem érzel semmit és lehetőleg többször ne kövesd el ezt a hibát, mert nem csak magadnak teszel vele keresztbe, de a másik érzéseibe is könnyen beletaposhatsz. Jobb minél előbb tisztázni, mielőtt beleéli magát, hogy lehet köztetek valami.
2013. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csepelen laksz? Csak mert lehet ismerem a srácot. Ha nem akkor bocs. Na mind1. A lényeg hogy írd meg neki hogy te nem, mielőtt még jobban rád száll. Bár fiú vagyok ismerek egy technikát. Mond neki hogy úgy tekintesz rá mint testvéredre. Tesóval meg nem jön össze senki ugye?
2013. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó öreg familyzone, mi? Amúgy az írásmódodból ítélve, gondolom, tinédzser vagy. Meg a reakcióból is. Inkább tanulni kéne nem mindenféle jött-ment faszival ilyeneket beszélgetni.
2013. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. válaszoló igen fiatal vagyok 14/L és az akivel beszélgetek 18/F szivesebben készülnék a középiskolára
2013. aug. 14. 20:35
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sikerült megmondanom neki hogy nem szeretem és jòl fogadta.
2013. aug. 14. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok. Jól csináltad!
2013. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ezek csak betűk .. reméld,hogy 18 évesen van annyi esze,hogy csak akkor hidje el,ha a szemébe mondod :D

Nekem bárki bármit mond,addig nem hiszem el,amíg a szemembe nem képes mondani...Addig nagyon leszarom :D

2014. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!