Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyáéknak,...

Hogy mondjam meg anyáéknak, hogy megbuktam?

Figyelt kérdés

Pár nap és mennem kell vizsgázni, még nem tanultam semmit. Nagyon hülye voltam. Mit csináljak? Egyszerűen nem foglal le a tanulás, sokkal jobban érdekel minden más.

Több tárgyból buktam, egy csomó tételt kellene még megtanulnom, de semmi kedvem sincsen, hogy nekifogjak.

Remélem tudtok segíteni.


2013. aug. 19. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
95%
És még a felsőoktatásban tanulókra mondják, hogy pocsékolják az adófizetők pénzét...
2013. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudnak még róla???

Baaaammeg.

2013. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
84%

nem is voltak kíváncsiak a bizonyítványodra?

most már nincs más hátra, mint elárulni, hiszen több tantárgyból nem fogsz átmenni. Gondolom néhány nap múlva pótvizsga van. Tehát marad az őszinteség és az osztályismétlés. Egyszer már elszúrtad, de még mindig nem tanultál belőle. Most vállald végre a következményeit.

2013. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Lehet, hogy én 12 éves fejjel több dolgot tettem le az asztalra mint te, szóval neked csönd a neved!

2. válaszoló: Szerinted ha tudják, akkor mi a francért mondanám el nekik 2x?

3. válaszoló: Végre egy normális válasz..:) Köszönöm szépen.

Azt mondtam nekik, hogy az iskola nem adta oda a bizonyítványt, mert elhagyták...De nem akarom vállalni, nem lehetne valahogy lebeszélni ezt az iskolával?

Lefizetés nem játszik, ahhoz túl becsületes családból származok...

2013. aug. 19. 14:04
 5/106 anonim ***** válasza:
94%

És már 12 évesen több tantárgyból buktál? Ne haragudj, de ez nagyon gáz. Vállald a következményeit annak, hogy idáig jutottál és legyél őszinte.

Ha olyan becsületes családból származol, ennek elmondásával se kellett volna várnod az utolsó pillanatig.

2013. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, de ez miért gáz? Az lenen a gáz, ha egész nap csak tanulnék és mindenből ötös lennék.

Szerintem a becsületesség egyenlő azzal, hogy nem hazudok..Hazudtam? Nem! Akkor?

2013. aug. 19. 14:11
 7/106 anonim ***** válasza:
100%
Azért gáz, mert 6. osztályos vagy?? És pofon egyszerű a tananyag? Én, mikor ennyi idős voltam, 1x átolvastam a leckéket és mindenből ötöst kaptam. Nem kell ahhoz egész nap tanulni. De mindegy, kellenek kukások is az országnak :D
2013. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
100%

de igen, hazudtál

azt mondtad otthon, hogy elhagyta az iskola a bizonyítványodat

mi ez, ha nem hazugság?


a szüleidnek lehetne annyi esze, hogy ilyen nincs ,hogy azért nem kapsz bizonyítványt, mert elhagyták. Egyrészt nem hagyhatják el, hiszen ki sem kerülhet az épületből mielőtt a kezedbe nem nyomják, szigorú számadású, sorszámozott könyvecske, másrészt ha mondjuk leégne a suli és megsemmisülne, akkor is kéne újat írni azonos tartalommal.

Ha annyira becsületes családból származol, akkor miért hallgattad el a bukást? Most már tényleg csak az van, hogy fel kell vállald, mert a tetteidnek 12 évesen is vannak következményei, ami elől nem menekülhetsz, elfutni nem fogsz tudni az évismétlés elől.

Szóval ha becsületes vagy, akkor felállsz a géptől, odaállsz a szüleid elé és vázolod a helyzetet. Ha mégsem származol annyira becsületes családból vagy nincs elég vér a pucádban, akkor majd az iskola vázolja helyetted, küldenek levelet, hogy nem jelentél meg a pótvizsgán. Én az első megoldást választanám, mert az legalább gerinces, még akkor is, ha sokkal korában kellett volna eléjük állnod.

2013. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 A kérdező kommentje:

Hát azért a mai világban ennyire szűklátókörűnek lenni már veszélye. Nem akarok érettségit, átveszem majd apa vállalkozását.

Gondolkodjál már barátom, hogy ami neked egyszerű, az másnak nem, ami másnak igen, az neked nem...

2013. aug. 19. 14:28
 10/106 A kérdező kommentje:

Nyolcas: "a szüleidnek lehetne annyi esze, hogy ilyen nincs"

Te most komolyan lehülyézted a szüleimet? -_- Azért álljon meg a menet...

2013. aug. 19. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!