Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány 15 fiú 21, akkor abból...

KS12 kérdése:

Lány 15 fiú 21, akkor abból kapcsolat szempontjából, lehet komoly dolog? ( barátömröl van szó )

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja persze, a barátnődről van szó... Mellesleg nem, meg is indoklom miért. Gondolj bele, a "barátnőd" még csak most kezdi el a gimit és az udvarlója már egyetemista. Két külön generáció.
2013. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én felőlem lehetne, de én tudom magamról, hogy milyen vagyok, viszont ti a fiúról nemigazán :/

Kockázatos, de működhet!


21f

2013. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában nem jellemző, de igen, lehet. De hangsúlyozom, ritkán működik nagy kor különbség esetén egy kapcsolat(ennyi idősen meg még bőven sok a 6 év).
2013. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen idősen túl sok az a 6 év, de esetleg összejöhet egy komoly kapcsolat belőle

viszont általában nem működik a nagy korkülönbség miatt

2013. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vorikehh válasza:
ha vársz még 3-4 évet és lehet esélyed
2013. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amikor összejöttem a barátommal, akkor én voltam 16 ő 22...eltelt 5 és fél év és még még együtt vagyunk :) most épp újra randizunk egymással :)


szal ha szeretitek egymást akkor nem sok a 6 év :)

csak ne feküdj le vele amig nem vagy biztos benne, hogy nem csak azt akarja

2013. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!