Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor végre valakivel komolyra fordulna a dolog, én megijedek és ellököm magamtól?

Figyelt kérdés

Kb. 12 éves korom óta az első barátomról ábrándoztam (őszintén, ki nem?), aztán 15 éves korom körül már nem igazán érdekelt, és letettem arról, hogy nekem valaha is lesz valakim (tudom, hogy ez így nevetséges, utólag szerintem is, de akkor komolyan gondoltam, és nem vágytam rá többé, hogy legyen valakim, gondoltam majd jön magától) és most 17 éves vagyok (még mindig nem volt senkim), de most párszor lett volna rá lehetőségem, vagyis lehetett volna belőle valami, de én beijedtem, és szépen elhidegültem... És tudom, hogy ez azért van, mert félek... félek egy komoly kapcsolattól. Csak azt nem, hogy miért, és hogy ugye ez fog változni?


Azért meséltem el ezt az egészet, mert régebben mindig úgy gondoltam, hogy én elég érett lennék egy kapcsolathoz, és most meg mégsem? Visszafejlődök vagy mi? :D



2013. júl. 13. 17:49
 1/8 anonim válasza:
32%
hát ,hogy noob vagy
2013. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez tény.
2013. júl. 13. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:

nem fejlődsz vissza, csak régebben nem tudtad annyira hogy milyen is az :D

egyszerűen csak még nem állsz készen egy komoly kapcsolatra, de ez majd változni fog

2013. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet máshogy. De az ilyen dolgok csak akkor változnak, ha változtatsz rajtuk.
2013. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dehogy fejlődsz vissza nincs veled semmi gond normális ez az érzés majd elmúlik velem is volt sőt inkább úgy vettem észre periodikusan ramtor
2013. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nincsen semmi gond, pont ez jelzi, hogy felnősz. Majd alakul csak időt kell hagyni magadnak és másoknak is.
2013. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez azért van, mert egy kötődési zavaraid vannak. Képtelen vagy érzelmileg kötődni magyarul. Kíméld magadtól az embereket, ennyit tehetsz.
2013. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, erre a kötődési zavarra még nem gondoltam, de majd átgondolom.

Amúgy lehet, hogy azzal áll kapcsolatban, hogy az utóbbi időben az is kialakult bennem, hogy nem merek nyitni az emberek felé. Vagyis akik ismernek azok előtt teljesen más ember vagyok, mint azok előtt, akik nem állnak annyira közel hozzám... És ezen szeretnék változtatni, de nem tudok... Régen amúgy nem voltam ilyen.

2013. júl. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!