Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az okos telefonommal...

Ha az okos telefonommal facebookozok, gyakorizok, viberezek stb. akkor a ferjem le tudja mindig nyomozni, hogy hol vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem itt egy sexualitassal kapcs. kerdest..a baratnomnel..,es tudta,hogy honnan es milyen kerdest tettem fel...Ez hogy mukodik?Eleg idegesito mar...Amugy is rendor a draga...

2013. aug. 24. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
le lehet tölteni olyan programot a telefonra amivel meg tudja figyelni a telefonod
2013. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem pont így van :) fészen pl van a helymeghatározásra lehetőség. Ezt nem kell használni, a telefonba is beállítod h ne ossza meg az adatokat. Onnantól kezdve te írhatod otthon, vagy épp usába. Nem tudják. De! Ha a telefonodon ill a párod pc vagy notija úgy van összehangolva (hagyjuk a szakszavakat) hogy követni tudja a telefon helyét akkor azzal tudhatja hogy helyileg hol van a készülék. Így tudja honnan írsz. Azt hogy pl ide a gyakra mit, mikor azt nem. Max ha ráismer a kérdésedre.
2013. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet buta kerdes,de a rendorsegen sem tudja lenyomozni,hogy melyik kerdes az enyem,honnan csatoltam kepet,melyik telefonommal? :(
2013. aug. 24. 11:07
 4/10 anonim válasza:

De basszus minek mászik bele a pasid a te dolgaidba!

Semmi köze hozzá! Amit te nem osztasz meg vele, ahhoz semmi köze!

2013. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet a gyakorin rásimert a poroblémátokra!
2013. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a rendőrség ennyire jó hackereket alkalmazna. Szerintem valószínűbb, hogy kémprogramot tett fel a gépetekre, amikor te beírtad a jelszavad akkor ő ezt megtudta és belép a gyakoridba, meg amibe csak akar. Rámegy a profilodra és megnézi mit kérdeztél. Azt, hogy honnan tudja, hogy a barátnődnél voltál akkor azt nem tudom, de lehet tudta, hogy akkor nála vagy, a kérdést meg látta mikor írtad, aztán összerakta. Szerintem válts jelszavakat sűrűn és ha van közösen használt otthoni gép, akkor azon ne használj semmit, ami jelszót kérne. Próbáld meg ezt, hátha csak a jelszólopáshoz ért a "párod".


Egyébként akkor mi van, ha te szexszel kapcsolatos kérdést tettél fel itt amikor a barátnődnél voltál? Hujuj, bár gondolom tudod, hogy kissé mániákus a párod.

2013. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy az otthoni gépen be van állítva, hogy automatikusan bejelentkezzen gyk-ra, ő meg egyszerűen rákattintott a "Saját kérdéseid" gombra.
2013. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A "honnan?"-ra meg a fészbúk beállítása lehet a válasz.
2013. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Levéltitok megsértése miatt a párod simán megütheti a bokáját!!! Pláne, ha rendőr... Válts pasit, pont ráérek.... :)
2013. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso! :D Bolond vagy ;) :)))
2013. aug. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!