Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a bajom? Hogyan lehetne...

Mi a bajom? Hogyan lehetne javítani ezen, vagy kezelni valahogy?

Figyelt kérdés
Amikor könyveket olvasok, és nagyon megtetszik, megkedvelem a szereplőket, akkor mindig ilyen furcsa érzésem van, amikor elolvastam, mintha fájna a szívem, de nem úgy fáj, hogy bajom van, csak "szomorúan fáj", nem tudom jobban kifejezni. Meg elég sokat utazunk, és ha több ideig maradok egy helyen, és megyünk tovább akkor is ez az érzésem van, meg amikor egy jó film sorozat végére érek, vagy elfogytak a részek, és nem jön egy újabb évad, akkor is ez az érzésem van. Mi lehet a bajom?
2013. aug. 25. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincsen, ez teljesen normális, velem is így van. Amikor egy könyvet olvasol, az a világod, a napjaid egy kis része lesz és mikor vége a könyvnek akkor hiányolni fogod egy ideig, mert már nem lesz a napjaid része. Ugyanez van nyaralásnál is. Jó volt, de elmúlt, ezért hiányzik még egy kicsit, szomorú vagy.
2013. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"amikor egy jó film sorozat végére érek, vagy elfogytak a részek, és nem jön egy újabb évad, akkor is ez az érzésem van."

Ismerős... :)

Szerintem ez nem probléma, nem kell kezelni.

2013. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tök normális. Erre találták ki a fanfictiont :)
2013. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :) Akkor nem vagyok egyedül:)
2013. aug. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!