Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor fog elmúlni ha egyáltalá...

Mikor fog elmúlni ha egyáltalán lehetséges, bennem a múlt utáni sóvárgás?

Figyelt kérdés

Igazából minden ami régen jó volt azután sóvárgok,most sokkal szarabb mint 6-7 éve és még korábban.


A konkrét jelenlegi fájdalmam onnan kezdődött hogy néztem videókat olyan dolgokról ami régen kötött másokhoz,ez feltépte a sebeimet,mármint hogy minden kapcsolatom megszakadt.Volt egy lány akit igazán megszerettem,facebookra is beírtam a nevét ma először,a gond az hogy miért nem megy elengedni a múltam?Egyáltalán kijövök valaha ebből?annyira fáj.


Köszönöm aki válaszol.26/F


2013. aug. 25. 16:53
 1/5 anonim válasza:
Szia, hasonló cipőben járok. Én 24 éves lány vagyok, de nekem a gimis emlékeim és élményeim hiányoznak. Szerintem azért vagyunk ezzel így, mert nem találtunk azóta sem olyan jó társaságot, elfoglaltságot, barátokat, eseményeket és élményeket, melyek attól szebbek lehetnének. A megoldás az lenne, hogy a jelent kellene értékeljük és a múltra csak szép emlékként tekinteni. Amíg nem leszünk igazán boldogok, addig ez így is marad. :(
2013. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy én is ezt érzem,és valóban mintha a múltat arra használnánk hogy befoltozzuk a jelen kátyúit.


De ezeken felül úgy érzem hogy ez mind csak visszahúz,ha tehetném örökre eldobnám az emlékeimet.

2013. aug. 25. 17:53
 3/5 anonim válasza:

én elvesztettem az egész családomat gy ostobaság miatt, és én teljesen egyedül vagyok..hála a szüleimnek mert miattuk volt minden és most rajtuk kivül nincs senkim de őket meg nem érdekli hogy mi van velem..ezért én sem tudok megszabadulni a multtol, folyton arra gondolok, mi lett volna ha..

16/L

2013. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg barátom van akikkel jól érzem magam,családom is van.


Viszont én mindig egy elmúlt perc visszahozásáért könyörgök nem is tudom kinek. Mindig eszembe jut, hogyha megváltoztathatnám a múltam azon pici töredékét akkor most minden más lenne valószínüleg. Keservesen, görcsösen kapaszkodom az emlékeimbe mintha nem is lenne jövőm. És, ha tehetném akkor az összes holnapomat odaadnám egy bizonyos napért.

2013. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En is igy vagyok vele , emiatt vagyok fel eve depresszios , es nem tudok meggyogyulni:( 15/l
2014. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!