Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa és kissé ijesztő...

Nagyon furcsa és kissé ijesztő szituációba kerültem ma. Tudnátok rá választ?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a nagy felhőszakadás elől, na meg hogy vártam valakire, bemenekültem az egyik budapesti gyorsétterembe. Persze szarrá áztam, de ez lényegtelen. Beszaladtam az előtérbe, lekaptam magamról a felső pulcsimat, mert csurom víz lett, és gyorsan megnéztem, hogy a laptopom elázott-e, és közben odalépett hozzám egy idős, kedvesnek tűnő, átlagos néni. Köszönt, és mondta, hogy őt Anna néninek hívják, kérdezte az én nevem. Mondtam, engem hogy hívnak. Aztán mondta, hogy úgy néz ki itt maradunk még egy ideig...mondtam, hogy én várok valakit, és megyünk is tovább kocsival. Elkezdett kotorászni a táskájában, azt hittem jön a jehovás mendemonda, de nem. Aztán míg vártam a többiekre, és figyeltem mikor jönnek, arra figyeltem fel, hogy a néni azt kérdezte tőlem, elmegyek-e vele pisilni. Nagyon meglepődtem, és kb. földbe gyökerezett a lábam. Idegentől ilyet kérdezni? Mondtam, hogy ne haragudjon, de nem...amúgy is mindjárt ideérnek és megyek. De ő még vagy háromszor megkért rá, mondtam, hogy nem megyek, amúgy sem kell, stb. A döbbenettől nem is tudtam mást mondani. Aztán a végén megkérdezte, hogy "na akkor eljössz velem pisilni?" Ráförmedtem, hogy NEM, és akkor bement az étterembe. Közben már éreztem, hogy elég alkoholszagú a lehellete, de nem látszott részegnek.


Bevallom, kissé megijedtem, mert nem tudom hová tenni ezt a dolgot. Idegent megkérek, sőt könyörgök, hogy jöjjön el velem wc-re? Mire gondoljak? Szerintetek mit akarhatott? Került már valaki hasonló szituba? Egész nap nem hagy nyugodni a téma...


Köszönöm a válaszokat!


23/N


2013. aug. 28. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1.- Bolond.

2.- Bajban volt, és csak ilyen ürüggyel tudott volna beszélni valakivel kettesben, vagy segítséget kérni

3.- Ameddig "elhív pisilni", kipakolnak a cimborái, mivel a wc nem egy túlzsúfolt hely, nincs tanú

de szerintem az első.:) elhiszem, hogy ijesztő volt, de csak egy kattant vénasszony volt valószínű.

2013. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert megjött apukám meg öcsém utána, rájuk vártam, beültünk gyorsan enni, mert mennünk kellett tovább, és az eső elől beült 2-3 csöves az egyik sarokba. És egy hajléktalan kinézetű nő egyedül ült az egyik asztalnál és utána ahhoz ült oda, beszélgettek, és sokáig engem méregetett. Utána eltűntek mind.
2013. aug. 28. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát....falun élő idősebb nő vagyok. A gyorsétteremben, ahová több barátnőmmel bementünk, nem tudtuk, hogy működik a wc. Hogy kód van, meg ilyesmik. Tudom, égő, de ez van.

Sok variáció létezik.

2013. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt nem kódos a wc. Az ecseri úti Burger king volt egyébként. És utána láttam jött egyedül a wc felől, és csúnyán nézett...nem értem :/ sajnos én csak rosszra tudok gondolni...annyi rosszat hall az ember. Múlt héten is majdnem kipakoltak a héven, gyorsan átpattantam másik kocsiba, így úsztam meg...utána meg kiírta egyik ismerősöm a facebookra, hogy a szeme láttára tépték ki egy nő nyakláncát a nyakából. Szerintem az lehetett, aki engem nézegetett, meg a mellettem ülő nőt. :( Nem tudok már ezek után jóra gondolni sajnos. Eddig soha nem történt velem semmi, pedig lassan 10 éve bkv-zok napi szinten, most meg sorba...
2013. aug. 28. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem segítségkérés miatt volt, akkor valószínűleg rosszban sántikált. Esetleg egy-két barátnő már lent várt volna, hogy elvegyék a táskádat.

Elég rafkósak az ilyen öreglányok is.

Téged kinézett,laptop, meg nem szakadt, esetleg gazdagabb nőnek gondolt, aki elég naiv is.

Nők a nőknek jobban segítenek, talán erre alapozta, elkiséred, wcben meg kirabol. Nem lehet már bízni senkiben. Sajnos.

2013. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem akart rosszat, bár a leírtakból úgy ítélem meg, hogy nem volt valami tiszta az öreglány történetében.

Ha nem tudta, hogy hogyan működik a wc (kódos pl ahogy feljebb leírták), akkor simán mondhatta volna Neked is, hogy "azért hívlak, mert nem tudom hogyan működik". A wécére hívás elég ciki, nem lett volna sokkal kínosabb, ha bevallja a miértjét is. De ez nem tisztázott, konkrétumokat mellőző hívogatás (főleg, hogy háromszor is megkért) kicsit bűzlik.


Ha pedig tényleg nem volt mögötte rossz szándék, akkor meg dolgozza fel, hogy nem mentél be vele, legyen az ő baja. A kérdésedből és a hozzászólásaidból érződik (meg írtad is), hogy emiatt bizonytalan vagy és lelkiismeret furdalásod van. Ne legyen! Szerintem jól döntöttél! Durván hangzik, de ha belemész lehet hogy épp most adna el valami embercsempész banda külföldre prostituáltnak.


Fontos, hogy a mai világban az emberek, főleg a fiatal lányok éberek legyenek ilyen szituációkban is, és ne bízzanak meg még a legártatlanabb kinézetű nagymamákban sem. Ide illik egy betmen filmből vett idézet is, ami teljesen igaz a helyzetre: "a bűnözők mindig is az emberek együttérzésén élősködtek". Tehát ne bízz senkiben!

2013. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valóban furcsa helyzet.

Miért nem a takarítónőt kérte meg hogy kísérje el, vagy egy ott dolgozó személyt?

Sok ember idős korára bekattan,az én dédimamámnak is agyérelmeszesedése volt.Nem ismerte fel a saját lányát.


De azért tényleg nem árt óvatosnak lenni,mert tényleg sok gonosz ember van.

2013. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!