Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy furcsa csávó SZELLEMEKET...

Egy furcsa csávó SZELLEMEKET mutatott nekem! Én meg esküszöm, hogy láttam őket, megbolondultam?! Nyári táborban vagyok, lehet, hogy ez csak szivatás?

Figyelt kérdés
16 vagyok,lány. nyári táborban vagyok és senki sem ismerős,nem sulis tábor. tök jó volt eddig, lettek barátaim de van egy tök furcsa csávó, aki 13 éves és egy büdös szót nem szólt eddig, de mondták a fiúk, hogy este vagy kihajol az ablakon és beszél valakivel vagy az ágyában de nem telefonál és senkit sem láttak, mert mindig föloltották a villanyt. tegnap reggel megkérdeztem tőle, hogy mi a baj,miért nem beszél a többiekkel? és azt válaszolta hogy vannak neki barátai nem beszél senkivel, ha nem kérdezik. mondom okés erre megkérdezte hogy meg akarom e ismerni a barátait? mondom persze. este kimásztunk az ablakon és a parkban találkoztunk de nem értettem, hogy miért ott, mert senkisem volt a közelben. kb háromnegyed tizenegy volt és mondta hogy maradjak csöndbe, még van idő éjfélig, én meg mondtam, hogy hát jó... erre a gyerek fölállt, hátratette a kezeit és előrebámult. ilyen fehéres foszlányok jelentek meg előtte a levegőbe (nem volt semmi zseblámpa fény vagy ilyesmi) és mondta, hogy látod? ő is ember! - és rám mutatott. én meg tátott szájjal néztem, hogy úristen ez kihez beszél? de LÁTTAM AZ ÁRNYAKAT ESKÜSZÖM, KERINGTEK LASSAN A LEVEGŐBEN ILYEN ELNYÚJTOTT, KIGYÓ SZERŰ ÁRNYAK!! és mondta hogy azt mondják neki, hogy jó a lelkem,de tudják, hogy félek és azt is tudják, hogy szeretek valakit, szerelmes vagyok. és úristen nagyon megijedtem, mert tényleg szerelmes vagyok egy fiúba itt de SENKINEK NEM MONDTAM EL, NEM TUDJA SENKI, MEG SEM EMLÍTETTEM, NEM IS UTALTAM RÁ!!! mondtam neki, hogy nem vicces, vissza akarok menni és mondta,hogy jó, menjek én meg visszafutottam. ma reggel odajött hozzám reggelinél és úgy csinált mint aki megölel,aztán a fülembe suttogta, hogy ugye a mi titkunk marad a tegnap este? és meg csak bólogattam és kirázott a hideg. szerintetek megszivatott? vagy mi volt ez? lányok tuti aludtak és fiúk is, mert a két szoba egymás mellett van és ahonnan kijött benéztem, mert utcai lámpa bevilágított és mindenki ágyba volt!! akkor m volt ez???

2013. aug. 3. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, vagy szellem volt vagy nem. Nem igazán változik meg ettől semmi. :D
2013. aug. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de még van a táborból több mint egy hétés én eskü fosok attól a fiútól...O.O:Oxd
2013. aug. 4. 02:21
 3/8 zsoltpc válasza:

ez érdekes kérdés, már ha igaz szerintem valaki elrejtőzött a közelbe és vagy fűstbomba vagy valami ködösítővel csinálta

de amég kiderül kitartás!

2013. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát..erre nem tudok válaszolni

hiszel a szellemeben(pl: hogy valaki váratlanul hal meg de még van befejezetlen dolga a földön és itt ragad...stb)?

és ha ez tényleg megtörtént..hááát...érdekes

2013. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Háth, ha jó szellemek, akkor nem fognak bántani. Szerintem te is próbálkozz meg összebarátkozni velük. Nézd mindennek a jobbik oldalát, megbízhatsz bennük és tudják minden gondolatod :) ha senkinek nem mondod el őket, akkor szerintem nagyon jóba lehetsz velük, és még aki tetszik neked, lehet a gondolatait látják és h mit érez. :) mindennek nézd a jobbik oldalát, és szívesen összebarátkoznék a JÓ szellemekkel.
2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mit higgyek:D kizárt a füstizé, mertezek mozogtak rendesen, körülöttem, egy ilyen kígyózó alak izé folyton egyirányba ment meg ilyesmi és hát kicsit kiborultam mert énis aztnéztem, hogy hol az átverés.. desehol semláttam...O.O
2013. aug. 6. 01:20
 7/8 petifsdfsdfs válasza:
nem szívtatok el véletlenűl elötte egy füves cigit?:D
2013. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm tényleg látja a szellemeket. Ő nekem azt mondta, hogy az csak kitaláció, hogy a szellemek olyanok mint a füst, mert olyan színű a szellem amilyen színű a bizonyos emberke aurája. (Amúgy ő látja az aurát a szellemet és olyat jósol, ami beteljesül.) A szürke aura az rossz. Szerintem, ha szürke az aurájuk a szellemeknek akkor nagy ívben kerüld el őket. Az is lehet, hogy csak bemesélted magadnak. Az is lehet, hogy megtréfáltak. Nem lehet tudni.
2013. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!