Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen negatív néhány...

Miért ilyen negatív néhány ember? Nem veszik észre, hogy ez csak nekik rossz?

Figyelt kérdés
egyik legjobb barátnőm pl. társaságban vidám, sokat nevet, de mindig nyomasztja valami. nagyon szereti a barátját, de tavaly nyáron csak keveset tudott vele együtt lenni, és rengeteget nyafogott, hogy ez milyen rossz, a pasijáért mindent itthagyna. idén nyáron egész végig vele volt, és végig azon sírt, hogy nem lehet velünk. és rengeteg ilyen. mindenben csak a rosszat látja, nem tud örülni ilyen dolgoknak... nekem összességében rosszabb életem van, mint neki (vagyis a körülmények), mégis átlagba boldogabb vagyok
2013. aug. 29. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mindenki másként éli meg a dolgokat és mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Én is nagyon össze tudok omlani, ha valami rossz történik, tudom, hogy ez így nem jó és próbálok keményebb lenni, vagy legalábbis nem mutatni, de ilyen vagyok... Mások vagyunk, ugyanazt a problémát senki nem dolgozza fel egyformán. Azt ugyanakkor én sem szeretem, ha valakinek mindene megvan, közben meg mindenen nyafog, mert ilyen ember is van, de végső soron neki sem tudhatom mi játszódik le a lelkében.
2013. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!