Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 3 honapja nem jott meg a...

Mar 3 honapja nem jott meg a havim csinaltam nehany terhessegi tesztett, de mind negativ. Lehetseges hogy terhes vagyok vagy mi okozhatha a kesest?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem vagy az! Menj orvoshoz,ez nem normális,hogy 3 hónapja nem jött meg!
2013. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem PCOS-IR miatt nem jött meg. Várandós nem vagy, ha 3 hónap késés után sem pozitív a teszt. (Mikor csináltad? Mostanában is?) Más lesz, valami gond. Sajnálom.
2013. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A terhességet simán ki lehet zárni, a negatív tesztek után.

Nekem 5 hónapig nem jött meg, és nem tudtak rá választ adni. 6. Hónapon megjött. Aztán most azért nem jött meg mert baba:)

22hkm

2013. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tegnap voltam detto ugyanezzel a bajjal nekem is 3 hónapot késett .

Baba nincs .

Gyógyszert kaptam amit most szednem kell 5 napig és majd az meghozza a menszeszt.

2013. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem ciszta miatt maradt ki ennyi ideig. Mindenképpen menj orvoshoz.

2013. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!