Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néhány év alatt sokat változtá...

Néhány év alatt sokat változtál negatív irányba?

Figyelt kérdés
Én igen. És néha nehéz tükörbe nézni, vajon mit szólnának azok, akiket régen szerettem, és ők is engem, ha most viszontláthatnának, biztos nagyon csalódottak lennének. Ha ez eszembe jut, mindig elszégyenlem magam. :S Már teljesen más vagyok, mint 8-9 évvel ezelőtt, csupa rosszindulat, szenvedés, önzés, negatív tulajdonság :S :D. Érez még valaki így? Tudom, hogy az emberek változnak, de nehéz feldolgozni ezt a folyamatot, nem?
2011. aug. 22. 22:02
 1/3 szamóca.. ***** válasza:

nem. ezt te irányítod nagyrészt...

oké, vannak dolgok amik bizonyos nézőpontból negatívabbak lettek nálam is, de nem az én nézőpontomból.

2011. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de szerintem értelmes, okos ember nem negatív irányba változik, hiszen látsz, tapasztalsz, tudod mi a jó mi a rossz, te választasz hogy milyenné válsz.


Én jó irányba fejlődtem minden téren, ezáltal boldogabb is vagyok sokkal, mostmár érzem hogy megéri élni. Régen nem tudtam mi értelme.

2011. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
énis elkezdtem negativ iranyba valtozni egy idoben, de miutan kikoltoztem kulfoldre (nalam az orszag volt a "hibas", az ottani felfogas) azota magamra sem ismerek. kedves vagyok mindenkivel, segitek ahol tudok, nem itelkezek masok felett, turelmes vagyok... szoval nalam ez megoldotta a gondot. probald teis megkeresni az okat miért lettél ilyen és próbálj kijönni belőle. mert amugy ezek megbosszulják magukat. minél rosszabb vagy, hosszu tavon neked is annál rosszabb lesz.
2011. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!