Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zuhanyzás a kollégiumban?!

Zuhanyzás a kollégiumban?!

Figyelt kérdés

Űdv! Vasárnap délután költözök be a kollégiumba ezért föleg addig várnám a válaszokat / tanácsokat.Az lenne a problémám hogy a kollégiumban közös zuhanyzó van. 5 darab fülke és eggyiken sincs zuhanyzó függöny (vagy hogy hivják).

Igazából az a bajom hogy eléggé szégyenlős vagyok..

Meg az is hogy én ahoz a teljesen szőrös fajtához tartozom (mindenhol szörös vagyok , még a seggem is az) és ezért félek a zuhanyzástól.. Normális válaszokat/tanácsokat kérnék.

15/f



2013. aug. 30. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Zuhanyozz akkor amikor a többiek már végeztek, vagy még nem is indultak fürödni. Ha lesz ott jó barátnőd, biztos segít valahogy megoldani. Tényleg nagyon kellemetlen, hogy még egy függönyt sem tesznek oda. Amúgy a szőr dolgot meg lehet nézetni endokrinológussal, mert lehet hormonális dolog amit meg tudnak oldani. :)
2013. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gáz a szőrrel, kár ezen parázni. Remélhetőleg megszokod gyorsan, hogy totálisan felesleges szégyellősnek lenni. :)
2013. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. Bocsi de fiú vagyok :D

Illetve az a baj hogy egy idő után bezárják.

De jött egy üzenet ami kicsit segitett :)

De azért várom a válaszokat / tanácsokat :D

2013. aug. 30. 01:11
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Mi volt a segítő üzenet? :)
2013. aug. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
most még úgy gondolod (gondolom a körülötted lévők hatására), hogy gáz szőrösnek lenni, de hidd el fiúként egyáltalán nem az. elég morbid dolog, hogy nincs zuhanyfüggöny, fordulj be a fal felé.
2013. aug. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Én is ettől féltem de nyugodj meg senki sem azt fogja nézni.
2013. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Ha zavar a szőr, akkor hajnyíró, vagy borotva :) Ha nem is teljesen, de csak hajnyíróval letolod...

Szégyenlősködés... Szerintem első 1 heted lesz nehéz, utána úgyse fog már érdekelni ennyire. Hasonlóan voltam én is, csak nekem nem koleszba. Néztem mindig, hogy mikor nincs bent senki. Bementem. Persze szinte sose volt, hogy nem jött épp utánam be valaki. Egy idő után rájöttem, hogy mi a fenét szégyenlősködjek?

Lényeg, hogy ne parázz! :)

2013. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Aspartia ***** válasza:
100%
vegyél zuhanyfüggönyt, és kész. :) A többieket oltsd el, ha beszólnának.
2013. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Furán nézne ki ha a közös zuhanyzóba hordanám a függönyt :D

4. :"Ha bármiféle beszólás is lenne, akkor határozottnak kell lenned. Semmiképpen se látszódjék rajtad a feszültség. pl mondj ilyet: Mi van öcsém b*** vagy? Nem normális másokat nézegetni. Vagy valami hasonlót.,," :D

2013. szept. 1. 00:10
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az megfelelő. Az sem rossz, ha megkérdezed, hogy tetszel-e neki...;)
2013. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!