Kollégium fürdés?

Figyelt kérdés

Most megyek koliba és lenne egy olyan kérdésem, hogy átlagban azért a kollégiumok "fülkések" ugye? :D


Illetve a meleg víz az kifogy? Vagy folyamatosan töltik?



#zuhany #kollégium #kollégiumi zuhanyzás #kollégiumi fürdés
2013. aug. 28. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

nem fülkések

persze, van egy néni aki folyton tölti vödörrel a vizet...

2013. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%

Van koli, ahol a folyosò végén van a fürdő. Kb olyan feelingű, mint a strandon.

De van, ahol a szobàbòl nyìlik. Vagyis 2-3főre jut egy fürdőszoba.

A meleg vizet passzolom:/ bocsi

2013. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Csak saját tapasztalatot tudok mondani. A gimiben nekünk a folyosón volt 2-2 fülke egymással szemben, zuhanyfüggönnyel. Barátoméknak is ilyen volt, de ott nem volt függöny, hiába volt fülkés. Barátnőmnek egyetemi koliban egy sor zuhanyzó van egymás mellett, el vannak választva kis falakkal, de nincs előttük függöny, úgyhogy amíg bemennek az emberek, látják egymást. Nálunk kifogyott a meleg víz, szerintem ez általában így van, mert spórolnak. De kibírható, van azért ha időben mész.
2013. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azért mert szégyenlős vagyok, csak az új előírások szerint (meg a fejlesztési programok szerint is), az államilag fenntartott kollégiumokban működő zuhanyzóknál már úgy kell megoldani, hogy ne az legyen hogy bemegy 10 ember egy szobába, ahol se fal se semmi.


Az hogy szemben is van fülke, meg hogy nincs zuhanyfüggöny az nem igazán zavar. Az se hogy látnak amíg bemennek. Csak azért az a 90-es évek divatja, hogy mindenki bemegy a fürdőbe, ahol sehol semmi fal, csak a 4 oldalt és úgy a zuhanyzók, válaszfal nélkül azért az elég kedvlomhasztó.

2013. aug. 29. 10:49
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Mikor még régebben 5-6 éve osztálykiránduláson voltam 8.-ban, akkor elmentünk egy fogadóba egyéjszakás kirándulásra.


Ott voltunk kb. 25-25-en 2 fülke volt nemenként. Én mentem utoljára a haverommal és közel 30 percig zuhanyoztunk, és még mindig forró víz jött ki.


Egyébként nem szoktam csak bemenni meg szinte ki is jönni, csak ott inkább elbaromkodtunk. Innen jött a felvetés, hogyha egy 2 fülkés zuhanyzóban ennyi melegvíz van, akkor egy kollégiumban is kellene. Inkább attól félek, hogy olyankor megyek fürödni, amikor épp nem fürdésidőszak van vagy csak majd lesz (mondjuk előtte egy fél órával), így nem lesz melegvíz.

2013. aug. 29. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:
majd levetkőzöd ezt a szégyenlős dolgot pár nap alatt. nem kell ettől félni. egyébként, hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak, az koli függő. van ahol saját fürdő van minden szobához, van ahol egy rozsdás vacakért verekedtek 20an, hogy lezuhanyozhassatok.
2013. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!