Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tőlem kérdezte meg...

Miért nem tőlem kérdezte meg az osztálytársam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még tavasszal gyalogoltam be a suliba, és egy csomagot vittem egyik barátnőmnek, mert születésnapja volt. Elhaladtam két osztálytársam mellett, köszöntem nekik, majd lehagytam őket, szóval hamarabb értem be a suliba. Majd mikor megérkezett a két osztálytársam, akkor ahogy beértek, üvöltöttek egyet az osztálynak, hogy kinek van ma születésnapja/névnapja. (csak észrevették a csomagot..) De most komolyan, tőlem nem tudták volna megkérdezni?

2013. aug. 30. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Irigyellek a problémáid miatt :) Ez miért is nagy ügy? Lehet, hogy csak később esett le nekik, hogy fel szeretnél köszönteni valakit, de az is lehet, hogy egyszerűen csak poénkodni akartak. Vagy nem vagytok olyan jóban, és ezért nem tőled kérdezték meg. Millió oka lehet.
2013. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!