Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudom megkeseríteni egy...

Hogy tudom megkeseríteni egy osztálytársam életét?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon utál és én is utálom és mindig próbál belémkötni és megkeseríteni az életem...

#iskola #élet #osztálytárs #megkeseríteni
2013. aug. 22. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha ugyanígy akarsz visszavágni,akkor sajna nem vagy különb nála. 1-2 gyenge pontjára azért rátapinthatsz,hogy kvittek legyetek,de azért mégsem süllyednél le a szintjére.
2013. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem reagálsz a kötekedéseire,és rá fog jönni,hogy semmit sem ér el vele,és ez rettentően bosszantani fogja hidd el.
2013. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
South park stílusra:öld meg a szüleid és etesd meg a sráccal. Amúgy meg viccet félretéve hagyd, nem érdemes vele foglalkozni.
2013. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez hülyeség. Az, hogy nem veszel róla tudomást, nem fog segíteni. Főleg, ha a többiek röhögnek rajta, amikor szemétkedik veled. Akkor leszarja, hogy figyelsz-e rá, sőt, még csak jobban rád fog szállni, ha hagyod. Szerintem apróbb dolgokkal készítsd ki. Én például mindig rágót pöcköltem alá, amikor leült a székre. Meg homokot raktam a kólájába/szendvicsébe, meg faszt rajzoltam az összes létező füzetébe, meg ilyen hasonlók. Nem tudta rám bizonyítani, de mindketten tudtuk, hogy mi a helyzet, és akkor röhögtem a képébe. Utána mondjuk össze is verekedtünk, de azután végleg lekopott rólam. Remélem segítettem!
2013. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 piriiiiii ***** válasza:
Utolsó, mekkora egy sunyi bosszúálló lehetsz! :D :D Veled se kezdenék ki. :D
2013. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.:))

A legjobb barátnőm azt tervelte ki ,hogy összebarátkozik a volt pasijával, őt ez nagyon bosszantani fogja.

Mostanság a barátnőmre is rászállt mert félt hogy ellopja a pasiját de közben a barátnőm nem is beszélt a pasival... -_- :D

2013. aug. 22. 19:29
 7/12 A kérdező kommentje:
+ féltékeny a barátnőmre meg szerintem rám is :/
2013. aug. 22. 19:30
 8/12 piriiiiii ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2013. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2013. aug. 22. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tuti figyelmeztetném hogy két öklöm van és mindkettővel kaphat. L
2013. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!