Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora az esély arra, hogy...

Mekkora az esély arra, hogy az osztálytársam felhívja a főnököt, hogy érdeklődjön mikor mehet állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Bővebben: az osztálytársammal valószínűleg egy helyre megyünk dolgozni, de én nem akarom, hogy ő is odajöjjön, mert nem vagyunk valami jóban, sőt szerintem meg is tépnénk egymást ha úgy alakulna.


Na már most, ő is leadta az önéletrajzát, de elfelejtett telefonszámot adni mellé és engem hívott fel a főnök, hogy szerezzem meg a számát. Ha nem adom meg, akkor gondolom felvesznek mást a helyére.


Viszont az jutott eszembe, hogy mi van akkor ha eszébe jut felhívni a főnököt. Ez után a húzása után szerintetek lesz annyi esze, hogy ő hívja fel és ne várjon arra hogy őt keressék?


2013. jún. 18. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Fel fogja hívni a főnököt, ne aggódj. Egyébként meg ne légy ilyen aljas, add meg a számát, ha kéri a főnök! Ha nem akarsz vele egy helyen dolgozni, menj te máshová! Egyébként magad alatt is vágod a fát, mert a te megítélésednél is igencsak negatívan esik a latba, ha nem segítesz a főnöknek a saját osztálytársadat utolérni.

Hihetetlen milyen emberek vannak....

2013. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ott kezdődik, hogy én mentem előbb(beajánlottak oda) ő csak utánam jött, mert úgy gondolta, hogy az neki is jó lesz.


másrészt simán bemárthatott ő is amikor bement.

2013. jún. 18. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Az, ha mondott valamit rólad, nem téged, hanem őt minősíti. De nem valószínű, hogy a kettőtök közötti kapcsolatra volt kíváncsi a leendő főnökötök.


Viszont az téged minősít, ha nem vagy segítőkész. A csapatmunkára való készség fontos szempont szokott lenni a munkáltatóknál. Ha neked ez nem erősséged, akkor jövőre nem fognak visszahívni, az is biztos. Ráadásul lehet, hogy az osztálytársad nélkül is olyan emberekkel dolgoznál ott, akik nem szimpatikusak.

2013. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt elhiszem, de ha egy mód van rá akkor vele nem szeretnék együtt dolgozni.
2013. jún. 18. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy tapasztalat lesz számodra. Próbáld ki. Nem veszítesz semmit, ha véletlenül őt veszik fel, téged meg elküldenek. Ez a legrosszabb lehetőség. De az is lehet, hogy simán megúszod. De mit fogsz mondani, ha a főnök megkérdezi újból, sikerült-e megszerezni a számot? Azt mondod, hogy nem? Ettől jobb hazugsággal kell előállnod.
2013. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindkettőnket fölvennének(ill engem már felvettek), de őt meg nem tudják elérni, hogy szóljanak neki.
2013. jún. 18. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tetszik ott majd,akkor kirúgatod? Ember MUNKAHELYRE készülsz dolgozni nem bulizni hétvégére a haverokkal. Nőj már fel.
2013. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bár már fél éves a kérdés, de remélem, hogy megadtad a számot. Tudod, ilyen helyzetekben nagyot nőhetsz a főnök szemében, mert látja, hogy ketté tudod választani a magánéletet a munkától.
2014. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!