Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért volt olyan "különleges"...

Miért volt olyan "különleges" a Bándy Kata gyilkosság?

Figyelt kérdés
nem értem miért rázta meg ennyire ez a gyilkosság az országot! ez is csak 1 gyilkosság volt a több százezer közül!

2013. szept. 1. 10:30
 1/9 anonim válasza:
45%

Azért mert a rendőrségnek dolgozott.


De ha téged vagy engem megölnének az tuti, hogy nem is nyomoznának a gyilkos után.


Ez a tróger magyarország undorító!

2013. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van:)
2013. szept. 1. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
talán mert az ország nem csak a gyilkosság tényéről értesült, hanem nagyon sok ember megmozdult mikor még csak eltűnt a lány.miután pedig kiderült az aljas indok..+ szép fiatal lány , mindenki elborzadt, hisz nem csak egy rablógyilkosságról van szó hanem meg is gyalázták, ez pedig a legalja.
2013. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Attól még nem kellene mocskolni a lány nevét, nem tehet arról, ami történt a meggyilkolása után.
2013. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
gyilkosság esetén még a sokat szidott rendőrség is megmozdul. szóval nem kell a kamuszöveg h jaj ha engem megölnek nyomozni se fognak..persze ha egy kategória vagytok Péntek LÁszlóval, akkor megértem az ellenérzéseiteket.
2013. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Jaj hagyjuk már ezt a kajli dumát, h ha titeket ölnének meg akkor nem nyomoznának....

Másrészt nem az ország az undorító, hanem a média.

Nem a rendőrség, nem a kormány, nem a magyar emberek kérték, h ez legyen benne a hírekben.

A sajtó rákapott, mert érdekesebb, mint a szokásos, h megszületett a vadasparkban a xy.

Na mindegy, ebből is látszik, h az intelligenciátok valahol 100 alatt van.

2013. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen nekem 99,99999999999999999999999999 az inteligenciám:D
2013. szept. 1. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert sok gyilkosságot rokon/az áldozat párja követ el. Ha ezt a lányt a fiúja féltékenységből megölte volna egy családi veszekedés során, akkor lett volna belőle egy kétsoros hír.

Az, ha a szomszédban a férj minden este elveri az asszonyt, attól még nyugodtan élhetem az életem.

Ha viszont egy idegen támad meg az utcán valakit, akkor könnyebben belegondol az ember, hogy ő, vagy valamelyik barátnője/nőrokona lehetett volna az áldozat.


Nem kisebbíteni akarom a családon belüli erőszakot, mert aki elköveti az ugyanúgy kerüljön börtönbe, csak az a lényeg, hogy a többi ember biztonságérzetét nem rontja.


Ez ugyanolyan, mint amikor panaszkodnak, hogy a politikusok többet lopnak, mint a kis cigánygyerek, akkor miért az utóbbiakat szidják az emberek. Azért, mert ha a helyi polgármester lenyúlja a milliókat és emiatt nem lesz leaszfaltozva pár utca, attól én nyugodtan leengedem a gyereket vásárolni a kis pénztárcájával, megengedem a nagyobbnak, hogy este később lent maradjon a haverjaival...

Míg ha a környéken csak párszáz forintokat rabolnak késsel, akkor az emberek már rettegnek kimenni, a gyerekeiket féltik.

A politikust is le kell csukni ha sikkasztott, de ettől még nyugodtan tudom élni az életem.


Úgyhogy itt csak arról van szó, hogy van-e rám hatással egy bizonyos gyilkosság. Kovács Ödön agyonverte a feleségét? Sajnálom, de attól még én békésen vacsorázom a családom körében.

Valakit hazafelé megtámadtak? Én és a családom is lehetünk áldozatok, a következő akár a lányom is lehet.

2013. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Mert ez is egy komoly tanulsága annak, hogy a "liberális" "jogvédők" olyanok, mint egy kellemetlen fing egy múzeumban.


A bűnözőket keményen büntetni kell, nem pedig 20 bűnelkövetés után is szabadlábon hagyni. Elkövet 20 súlyos bűnt, több mint valószínű hogy elmebeteg, a gyilkosság idején is börtönben kellett volna lennie, de ehelyett embert ölt és facebook -on posztolgatott.. elgondolkodtató.

2014. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!