Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen emberre mondják azt...

Milyen emberre mondják azt hogy örök vesztes?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lúzerekre. AKiknek semmi nem jön össze, ami összejöhetne azt is elcseszik, hagyják magukat hülyére venni, nagyon könnyen befolyásolhatóak, nem önállóak, kihasználják őket, hiszékenyek, minden "jó üzlet"- nek tűnő baromságba belekezdenek. Persze pech is kell hozzá, de azért nagyon sokszor maguk cseszik el a dolgokat. Sztem.
2008. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi csak ma a munkatársaim ezt használták rám mert hogy az a szorakozásuk hogy mindig piszkálnak, és bármit csinálok az mindig rossz, és ha bárki bármit elront azt is rámfogják és ezt közöltem velük és azt mondták ez ellen nem leeht mitt tenin mert vesztes tipus vagyok.
2008. febr. 15. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
úgyszint örök vesztesek azok is, akik abban lelik az örömüket, hogy másokat kritizálnak!
2008. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi az utolsó válaszadonak. :-) ettöl most amugy sokkal jobb kedvem lett. köszi tényleg
2008. febr. 15. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hu szegenykem nem lehet valami jo a munkahelyi hangulat...emlekszem nekem az elso melohelyem volt eletem legszarabb tapasztalata eddig - pedig sokmindent csinaltam mar...

Nekem ugyan senki nem merte azt mondani, hogy vesztes vagyok...

Nem lehetne munkat valtani ahol tiszta lappal ujra indulnal mas felallasban?

Mert ezzel csak azt erik el, hogy sundiszno lesz beloled. Szurni fogsz azt is, aki csak segiteni akar mert egy ido utan hogyan is szurhetned ki a sok rosszindulatu kozul melyik a normalis.

Istenem a sok nymorult idiota, hogy abban lelik oromuket, hogy teged bantanak!

Keress masik munkat ha talaltal ne hagyd, hogy a fejedre noljenek!

2008. febr. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rám...
2008. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már most az van hogy ha beszoolnak én is visszaszolok de az már nem tetszik nekik, így minden nap üvöltözés van, mikor azt mondták vesztes vagyok azt mondtam hogy nem vagyok vesztes csak hülyékkel vagyok körülvéve, erre persze a főnököm is besértődött igy lehet ha igy folytatom muszály is lesz melot válltani, de már rajta vagyok a dolgon.
2008. febr. 16. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen környezet kikészít, változtass melóhelyet.

nem tuti hogy örök vesztes vagy, lehet csak éppen aza munka nem neked való, lehet hogy tényleg nem megy neked csak te nem veszed észre, hogy másik területen másik munkában lehet tökre jó lennél. ne veszekedj inkább gondold végig hogy biztos jó vagy arra a munkára? nem kellene mást csinálnod? mással foglalkoznod?


volt egy kollégám aki annyira sötét volt a munkákhoz hogy fél év alatt nem tudta betanulni a legegyszerübb dolgot sem ami nap mint nap teendö volt. persze a személyisége is olyan volt hogy megkérdezés nélkül evett az asztalomon lévö kekszböl meg , nem is akart dolgozni , mindig noszogatni kellett, szóval alakalmatlan volt a munkára. lehet egy másik területen tökre jó lett volna ahol szeretik és megbecsülik a munkáját. aztán kirugták persze fél év után, úgy hogy már mindenki utálta, mert semmit nem lehettt rá bízni. nehéz belétni hogy alkalmatlan vagyok valamire, de ha a munkámból csak negatív dolgok jönnek vissza akkor az vagyok, de lehetek tökre jó valami másban.

2008. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem erröl van szó. az egyik rác hibázott mindenki tudta hogy ő hibázik és elkezdett hülyéskedni hogy az ne az ő hibája hanem az enyém, a többiek meg azon röhögtek ahogy ő rám fogta mikor mindenki tudta hogy ott sem voltam, csak ez vicces volt nekik, és erre mondtam hogy ugy látszik mindegy mit csinálok ha ott sem vagyok akkor is én vagyok a hibás és erre mondták hogy azért mert vesztes tipus vagyok. így mindegy ha jól csinálom a dolgokat ők ugy is rámfognak kenni mindent mert ez igy vicces hogy én kikészülök ettől még ha vicc akkor is, mert egyszer vicc az rendben van de mindennap ez már egyáltalán nem vicces.
2008. febr. 16. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!