Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ex barátom új barátnője...

Az ex barátom új barátnője abba a suliba iratkozott be mikben én járok így minden nap találkozunk nem tudom mit tegyek h viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen. Miért kéne megjátszanod magad? Az exed már a múlté, hozzájuk meg semmi közöd. ha szimpi a csaj beszélgess vele, ha nem akkor kerüld el. Úgy viselkedj vele is, mint bárki mással!
2013. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hülyén viselkedsz, azzal csak magadat járatod le. Legyél természetes, semleges. Ha beszéltetek már, akkor köszönj rá, mikor látod. Ha bunkón viselkedsz csak az derül ki esetleg rólad, hogy még akarsz az exedtől valamit.
2013. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyen tartásod és ne csinálj belőle ügyet.


Kevés dolog szánalmasabb egy zsörtölődő ex-nél.

2013. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ha a rmadik szomszédom ismerőse ugyanabba suliba jár, mint a húgom keresztanyja, akkor én hogy viselkedjek a fodrásznál?
2013. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!