Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen zenéket hallgassak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zenéket hallgassak, mit csináljak, hogy még jobban tudjam utálni az exem? Hogy viselkedjek előtte, ha minden nap találkozunk?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk és ha nem utálom meg még jobban, akkor nem leszek túl rajta, illetve azon a hibán, hogy összejöttem vele. És csak szenvedni fogok miatta, ha látom. Nagyon megalázott, megbántott, jó lenne, ha túl tudnám magam tenni rajta.:( Tippek?

2013. aug. 26. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Micimackót!
2013. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:) nem is rossz ötlet!


légyszi még írjatok, mert eléggé kivagyok...

2013. aug. 26. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Lilly Allen: Smile ( ez inkább vicces)

Kelly Clarkson: Never again

2013. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg utálod még rosszabb lesz mert akármikor meglátod gyűlölet lesz benned, a legjobb az lenne hogyha nem foglalkoznál vele, próbáld meg elfoglalni magad mással, vagy szeress bele valaki másba és akkor elfelejted, de semmikép se gyűlölködj iránta még ha meg is bántott mert azzal magadnak ártasz.
2013. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézusom.. Te írtad,hogy megalázott,akkor meg?

Szard le a fejét...

Ilyen emberre rá se nézz!


Azért Facebookon megoszthatnád ezt a számot. :P :

*leaving me,boy,was your epic FAIL ;)*

http://www.youtube.com/watch?v=tawp9jt2DXY

2013. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi, a számokat is! Igazatok van!! Csak sokan mondják, hogy nézzem levegőnek, csak épp azt nem tudom, hogyan? Mert ha nem nézek rá, úgy tűnik, mintha zavarban lennék.

Ráadásul neki már van valakije, akit szintén ismerek és így még nehezebb.

2013. aug. 26. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor általában azt csinálom hogy egy napig szinte csak rá gondolok és mondogatom magamnak a rossz tulajdonságait meg hogy én többet érdemlek s eközben gyúrok :D. Lehet hülyén hangzik de próbáld ki ;). A suliban meg sz@rd le!
2013. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)ez nem rossz taktika. kipróbálom. ha gyúrni nem is, de sportolni fogok, közben meg szapulom.
2013. aug. 31. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!