Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan boksz klubbot...

Tudtok olyan boksz klubbot mondani Budapesten, ahol délelőtt is vannak edzések?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan boksz edzés Budapesten, ami reggel 10 és délután 2 közé esik időben. Nem fontos klubnak lennie, lehet egy edzőterem is ahol lehet zsákolni. Délután dolgozom, ezért lenne jó, ha le tudnék járni valahova még munka előtt. Előre is köszönöm a válaszokat! 29/F
2013. aug. 29. 10:28
 1/7 aikiboxer ***** válasza:
Csak olyat tudok mondani, ahol reggel 8-10-ig van kedd-csütörtökön a XIII. kerület aTeremben, de az az edzés viszont brutál jó.
2013. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Rámentem a honlapjára, viszont ökölvívást nem láttam, de szimpatikus így első látásra.
2013. aug. 30. 00:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Mégis megtaláltam a reggeli boksz edzéseket, viszont gyerek és junior kategória, szerintem abból kiestem a 29 évemmel...:)
2013. aug. 30. 00:38
 4/7 anonim ***** válasza:

az university-ben reggel 8tól este 8ig 2 óránként indulnak edzések ha jól emlékszem.

nézd meg az oldalukat.

zsákolni meg lehet a kápmegyeri forma 4 fitneszben,meg a Fitness World Club-ban a hadriánusz utcában.

2013. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

találtam egy ilyet is-


Edző: Kathi Attila, Tornyai Tamás, Bedák Zsolt

Edzés helye: 1149 Budapest, Nagy Lajos Király útja 136.


Edzési időpontok:

Hétfő: 8:30 - 10:00

Kedd: 19:15 - 20:45

Szerda: 8:30 - 10:00

Csütörtök: 19:15 - 20:45

Péntek: 8:30 - 10:00


csak linkekért kitiltás jár,de innen már ki tudod guglizni.

2013. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igazán rendes tőletek, hogy ilyen sok infóval elláttok. Remélem így már kellőképpen ki tudom majd választani azt a helyet, ami minden szempontból előnyös! Köszi még egyszer és sok sikert Nektek abban, amiben épp tevékenykedtek! :)
2013. aug. 30. 00:54
 7/7 aikiboxer ***** válasza:

A klub nemrégen költözött át Káposztásmegyerről az aTerembe, ezért nincs még kint a honlapon, de itt megtalálod a részleteket: [link]


A kedd-csütörtök reggeli edzés pont neked való hobbista edzés (mivel a versenyző gyerekek ilyenkor iskolában vannak), de ugyanazt az edzést kapod itt is, mintha versenyző lennél. Menj le és próbáld ki. :)

2013. aug. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!