Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért próbálják egyesek...

Miért próbálják egyesek állandóan bebizonyítani, hogy a kérdés kamu?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom ez már nevetséges. Nagyon sokszor teljesen hihető kérdésekhez írják, hogy tuti kamu, csak egy kicsit ki kéne nyitni a szemüket és látnák, hogy máshogy is élhetnek emberek, nem csak úgy, ahogy ők. Ha meg mégis kamu, akkor is lehetett jó oka annak, hogy kiírta. De ha valakinek nem tetszik a kérdés, nem muszáj rá válaszolni.
2013. szept. 10. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
kamu
2013. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert elég sok a kamu.

Én is a napokban buktattam meg egyet, az a tipikus annyit hazudok, h már magam se tudom, h merre hány méter:S

2013. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké, de még ha kamu is, miért baj az? Jó, vannak olyan kérdések, ahol örülök, ha kiderül, hogy nem igazak, mert annyira szörnyűek, de amúgy mi ezzel a gond? Lehetett oka arra, hogy kiírta. Én ja írtam már ki kamu kérdést, ugyanis tudtam, hogy hamarosan tényleg meg fog történni az adott esemény és szerettem volna felkészülni a reakciókra. De amúgy a legtöbb esetben nem kamu amit kiírok, legalábbis nem értem, miért hazudnék egy névtelen fórumon. mégis sokszor megkaptam már, hogy kamu a kérdésem. Volt, hogy 12 válasz közül 10 azt próbálta bebizonyítani, hogy kamu és amikor ezt szóvá tettem, tehát hogy aki nem a kérdésre válaszol, az minek ír, én voltam a rossz, hogy de hát két választ is kaptam...
2013. szept. 10. 10:47
 4/11 A kérdező kommentje:
*IS írtam már ki
2013. szept. 10. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:
De ráér valaki...
2013. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert elveszitek az ember életkedvét is a hülye kamukérdéseitekkel! Az emberek rohannak segítőkész választ adni, te meg ülsz a gép előtt és vered a.. amid van, mire jó ez? Ne írkáljatok ki kamukérdést, ennyi.
2013. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert siker élményt akarnak gondolom. Bebizonyítani,hogy okosabbak,mint a többi.
2013. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hatos, ez az egész oldal egy játék, nem véresen komoly dolog. Nem kötelező itt lenni. Azért válaszolunk, mert szeretjük ezt csinálni, nem érzem úgy, hogy most önfeláldozó voltam, mert beírtam egy választ. Éppen ezért nem érdekel az se, ha kiderül, hogy kamu.
2013. szept. 10. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűen szánalmas.

Főleg ahogy írtam, h ellentmondásokba keveredik.

A másik meg amikor itt éli a nem létező életét.

Mint napietus, na az volt meg egy válogatott hülye.

De ha neked nem szánalmas, h kamuzol akkor menj be az elmére, aztán ott hallgathatsz eleget....

2013. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Én ja írtam már ki kamu kérdést, ugyanis tudtam, hogy hamarosan tényleg meg fog történni az adott esemény és szerettem volna felkészülni a reakciókra"


Tudod te egyáltalán, mi az a kamukérdés?? Nem az általad említett dolog, amit ki lehet írni nyugodtan, kamuzás nélkül, miszerint "hamarosan ez+az fog történni, szerintetek hogyan reagáljak majd?" De amikor valaki nemlétező, elmebeteg dolgokat ír ki, mert a saját élete annyira szánalmas és mindenáron szerepelni akar, az igenis megvetendő. Nem kötelező itt lenni neked sem, menj a barátaidhoz és teszteld őket a kezdődő elmebajod kamukérdéseivel. Ja, ahhoz nincs merszed...

2013. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!