Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hgyan lehetek, érezhetném...

Hgyan lehetek, érezhetném magam szabadnak? 21f

Figyelt kérdés
21 vagyok és a családom mindenbe bele akar szólni,tényleg mintha valami 10 éves lennék :))mit tegyek,mert már kezdek mindentől rettegni,nehogx a családomnak valami is kivetni való legyen :))légyszives segitsetek

2013. szept. 10. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2013. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az még nem jó :)amúgy egyetemre járok,ami másik városban van de akkor is utazok:))
2013. szept. 10. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el kollégiumba.
2013. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő 2 válaszoló megmondta a helyes választ. Bele kell törődniük, hogy el akarsz menni, esetleg az anyagi támogatást fogják megtagadni (ami komoly akadály abban az esetben, ha nincs munkád). A kollégium olcsóbb mint egy albérlet, diákmunkából simán meg tudnád keresni a rávalót. Ha beleszólnak a barátaiddal közös programjaidba (azaz megtiltják, hogy elmenj szórakozni), vagy csökkentik a barátnő szerzési esélyeidet, az is a költözés mellett szól.

Te magad is tudhatod, hogy ezt kell tenned. Ha annyira nem látod vészesnek a helyzetet, akkor valójában nincs okod panaszra. Ha pedig változtatni akar az ember, akkor nem nyafog, hanem változtat. Hajrá! :D

22/L

2013. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszii :))lehet hogy én nagyitpm a dolgot,de valahogy most qurvára sz"rl érzem magam a bőrömben :)
2013. szept. 10. 23:52
 6/9 anonim ***** válasza:
nincsenek hasonló barátaid akik szintén otthon laknak és mondjuk közös albérlet?:)
2013. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az embernél eljön az a pont, amikor már önállósodni szeretne. Nálam is olyan 22 körül volt az a pont, hogy nagyon zavart, ha bármiért szóltak. Pedig valójában előtte is ugyanez ment, csak nem tűnt fel, mert nem voltam még annyira önálló. :)
2013. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
költözz el :) a szüleidnek rá kell jönniük, hogy már itt az ideje, hogy elengedjenek... maguk mellől.
2013. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éld az életed, ne foglalkozz a kivetnivalókkal.
2013. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!