Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem meghalt a lelkem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meghalt a lelkem. Elvesztettem akit szerettem. Kérlek írjatok valami pozitívat, mert nagyon fáj! Hogy érezhetném jobban magam, ha most minden olyan gyötrelmes?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pozitívat?Hajrá!
2013. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
te is a jó helyre jöttél lelki vigaszért
2013. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
+
2013. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Erre mit lehet mondani?

Az élet megy tovább. Ha a múltban élsz, akkor örökre halott maradsz, tűzz ki célokat magad elé, dolgozz értük, foglald le magad.

2013. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Így vaktába nehéz bármi pozitívval szolgálni. Meséli egy kicsit, sokszor már az is segít és úgy talán mi is többet tudunk mondani :)
2013. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos így, ennyi infó alapján csak annyit tudok mondani, hogy az idő veled van.
2013. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
He? Te aztán nagyon bő lére eresztetted a mondani valód!
2013. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ha gondolod írhatsz nekem privátot, időm mint a tenger, nekem is most ért véget egy több éves kapcsolatom :)

23F

2013. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen aki elveszített valakit akit nagyon szeretett.

túl fogod élni csak be kell fejezni a nyavajgást és talpra állni.

2013. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!