Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14/L vagyok, most kezdtem a...

14/L vagyok, most kezdtem a középiskolában és van egy srác a suliban aki nagyon bejön, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb.4 napja láttam őt először és egyből felfigyeltem rá,hogy milyen helyes meg minden,és azóta egyre több dolgot tudok meg róla az osztálytársától,aki nagyon jó barátnőm és tőle napról napra egyre több dolgot tudok meg a fiúról...

Szóval belezúgtam,és szeretném a tudtára adni,mert szeretném őt megismerni mindenekelőtt aztán majd meglátjuk...Csak hogy nemtudom hogy hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot,facen ismerősöm és írtam is ma neki h "Szia:),mizu,hogy vagy?:)",azóta nem volt fent chaten,így még nem is írt rá vissza,de izgulok h vajon fog-e és ha igen akkor mit.Suliban gyakran látom,próbáljak meg vele élőben beszélgetni? És hogyan kezdjem,azonkívül h szia,mizu??

És mi van ha én nem tetszem neki,mert hát ez is előfordulhat sajnos...

://

Egyébként normális az hogy már pár nappal később már ezt érzem iránta?



2013. szept. 16. 19:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy mindketten 9.-esek vagyunk :)
2013. szept. 16. 19:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess a haverjaival és haverkodj össze velük te is. Majd pedig kezdj el beszélni a sráccal. Ilyen egyszerű.
2013. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Annyira nem egyszerű,mert én rá vagyok kíváncsi,nem a haverjaira perpill...

valami egyszerűbbre gondoltam de köszi!

2013. szept. 16. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam hogy kíváncsinak is kell lenned rájuk. De akár simán is oda mehetsz hozzá. Te tudod
2013. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
túrós rétest, mert azt szeretem :D
2013. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Mivan,jó helyre írtad te a választ?? xd
2013. szept. 16. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:

azzal már az elején elcseszed ha látja rajtad, h mennyire odavagy. a haverjaival is jóban kell lenni, mert ha ők szimpinek találnak, akkor beszélgetni fognak rólad a sráccal, és így talán felfigyel rád.

ameddig nem ismered, addig csak egy fellángolás a dolog. ha személyesen is megkedveled, onnantól beszélhetünk igazi szerelemről.

2013. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jogos:)

De még ott tartok,h nem is tudom kik a haverjai,de majd valahogy "kiderítem"...Köszi!!

2013. szept. 17. 05:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ez a "mizu, hogy vagy" nekem elég igénytelen.

Én erre ennyit reagálnék a srác helyében:

Zúzunk az éjszakában

én meg pár haver

na mondd csak, mi a pálya

ha hívnak, menni kell



Én fiúként sose lennék ennyire "bunkó", hogy mizuval kezdjem a beszélgetést. Ez az én társaságomban a "Nem vagy fáradt? Mert egész nap te jártál a fejemben..." szintű csajozós dumákkal van egy szinten.

2013. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!