Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy srác, az osztálytársam...

Van egy srác, az osztálytársam, aki nekem bejön, de nem tudom hogy neki bejövök-e?

Figyelt kérdés
Nagy nőcsábász amúgy...mindig keresi a tekintetemet; mosolyog, nevet, amikor meglát; többször megérint a vállamon; meg dicsér, hogy szép vagyok...de egy valamit nem értek...sok szép lány van az osztályban, és állítólag egy másik lány tetszik neki...de mostanság..úgy év vége felé kezdett hozzám húzódni. Az egyik barátnőm meg is jegyezte hogy mennyit törődik velem. Akkor most mi van?

2013. aug. 6. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a srácot, hogy tetszel e neki. Ha az a másik lány nem a barátnője, akkor nincs venne semmi rossz, hogy megkérdezed.
2013. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, akkor előbb-utóbb majd szóvá teszi, te ne kezdeményezz, hagyd őt "vadászni". :-)
2013. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyszer már kérdezték a barátaim, az ő barátai is kérdezték, de vagy elterelte a témát, vagy nem mondott semmit.

Igen azt teszem :) (várok)

Köszönöm mindkettőtöknek! :)

2013. aug. 6. 15:45
 4/5 anonim válasza:

Próbálj ráhangolódni az érzéseire, többet beszélni vele, társalogni.. stb ;)

Hidd el ha tetszel neki tuti felvállal! :)

2013. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2013. aug. 24. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!