Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16vagyok bejön egy srác...

16vagyok bejön egy srác aki18éves. Hogyan hívjam fel a figyelmét magamra? Talán ugy gondolja csak egy kis pisis vagyok, de érettebb vagyok már gondolkodásilag is mint gondolná, de mivel nem ismer, nem tudhatja. Mit tegyek? Imádjaamotorokat

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha érettebb lennél akkor tudnád mit kellene tenned.
2013. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt nem korban mérik azt hogy valaki járna-e a másikkal vagy sem, lehetsz 15 éves is ha jól nézel ki, simán bejössz neki

Én 21 évesen is 18-19 éves csajok után futok, mert a korombeli nőknek idősebb kell

21/F

2013. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 seeway0 válasza:

Hát igen, úgy érzem az előttem lévő beletrafált. :D

Kerüljetek egy társaságba... Közös ismerős -> közös program... Saját példámból kiindulva én is sokszor töltök együtt időt 15 évesekkel pedig 20 vagyok... De a baráti társaság által ők is ott vannak. Csak azt akarom írni, hogy nem lehetetlen.

2013. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat :D próbálkozok :D egy suliba is járok vele. de jöröve elballag... :D 1 évem van :D
2013. aug. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!