Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne a...

Szerintetek milyen lenne a világ, ha minden ember nem öregedne tovább testileg 5-6 éves korához képest? és haláláig olyan kis cuki lenne mindenki?

Figyelt kérdés
14f
2013. szept. 17. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem létezne az emberiség, mert 5-6 évesen nem tudnánk szaporodni. Ha ettől eltekintünk, akkor kb őskori szinten lenne a technológiai szintünk, mert a legtöbb dologhoz szükség van testi erőre, amit egy gyermek teste nem képes kifejteni.
2013. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán gondoltad át...

Amiatt amit az első írt. De tegyük fel hogy most minden ember 5-6 évessé változik. Akkor valszeg pár nap után kihalnának. Ennek így nem nagyon van értelme.

De ha még azt is feltesszük hogy mentálisan öregednek, de testileg nem az azt jelentené hogy fizikailag nem tudnának szaporodni, így is úgy is kihalnának.

Igazából kifejthetted volna, vagy fejtsd ki most, vagy valld be hogy ezt nem gondoltad át. Amúgy én nem tartom cukinak az 5 éveseket. Idegesítőek és zajosak pfhuj.

2013. szept. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nah kifejtem. szal. ha pl mentálisan öregednének de testileg nem, és igen, tudnának szaporodni mert úgy lennének kialakulva hogy szaporodni tudjanak csak pl nem látszana az öregedés rajtuk úgy mint most, de pl működne a szaporodó dolog, csak nem úgy mint most, pl nem lennének szőrösek meg ilyenek, csak lenne pl ondó meg petesejt.
2013. szept. 17. 09:29
 4/6 anonim válasza:

Most elképzeltem egy nagy rakás 5 éves gyereket ahogy dugnak...

És nem éppen cukik :D

2013. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eléggé idióta kérdés..
2013. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosabban😂
2021. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!