Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik országban a legkedveseb...

Melyik országban a legkedvesebbek az emberek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Sokan Mexikót mondják nagyon kedves országnak. Az Ázsiai országok többsége is szokatlan lehet, mert szokatlanul mosolygósak, segítőkészek az emberek, még szegény országokban is mint pl Fülöp-szigetek, Vietnám. Szóval én ezeket mondanám "legkedvesebbnek".
2013. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ja, Mexikó nekem is nagyon szimpi. Főleg, hogy a drogháborúkban minden hétvégén lefejeznek 15 fiatalt, a testüket a sztráda fölé lógatják, meg hét közben agyonlőnek pár rendőrfőnököt. Tuti oda költöznék, ha tehetném.
2013. júl. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak bunkók, itt is vannak rendes normális emberek meg bunkók is.
2013. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Második. Ez téged csak akkor érint ha ott élő gengszter vagy. Kambodzsában meg napi szinten látsz nyomort, élhetetlen országnak mondják, máshol meg még rosszabb a helyzet, de kérdés nem arra vonatkozott hogy melyik országban milyenek a társadalmi viszonyok, vagy a pénzügyi helyzet hanem hogy melyik országban kedvesek. Ha kimész Mexikóba az első reakciód az lenne hogy kedvesek. Szintúgy Vietnám. Nagyok a társadalmi különbségek és más mint Európa, de a kérdés nem erre vonatkozott hanem arra hogy hol kedvesek. Pl Budapesten nincs annyi bandaháború és nem fejeznek le rendőröket, de mégsem mondható kedves városnak. Tehát két külön témakör, két külön kérdés ami nem függ össze. Mexikó attól még kedves. Nem tudom hallottál e már a mentalitás kifejezésről.
2013. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tehát ha kérdezőt az érdekli hogy hol a legkedvesebbek akkor a fentebbi országok. De ha nyugati kényelmet és nyugatias mentalitást, beállítottságot akar és még hozzá kedves mentalitást, akkor az más kérdés.
2013. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhol nyitottabbak,kedvesebbek az emberek, mint itt.Magyarországon már beszólni sem mernek az emberek ha nem tetszik nekik valaki,vagy éppen fordítva,inkább csak fancsali képet vágnak,és megpróbálnak nem oda nézni,semmit sem fogadunk jól,és pesszimisták vagyunk.(Szerintem)

Na jó,azért vannak olyanok is akik nyitottabbak az új dolgokra,kicsit eltértem a kérdéstől, bocsi. :)

2013. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 3.Birodalomban a 40es években :D xD,de ott is csak a fehérekkel :D
2013. júl. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olaszországban. A turistákkal Svájcban. A Fülöp-Szigeteken lenézőek a nőkkel, agresszívak a "nem megfejhető" turistákkal és megeszik a kutyákat, nem viccelek.
2013. júl. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem Ausztria is remek hely a MO-i viszonyokhoz képest... Ég és föld a helyzet.
2013. júl. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Japán.Társadalmilag elvárt a japán emberektől az udvarias viselkedés mind a saját nemzedékével mind a külföldi idegenekkel. Az egy másik kérdés lenne:Miért alakulhatott ki náluk az a szokás mely más nemzeteknél nem?
2013. júl. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!