Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennek a klipnek most tényleg...

Ennek a klipnek most tényleg az a tanulsága, amire gondolok?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha nem témába illő a kérdésem, de hirtelen muszáj valakivel megbeszélnem, és gondoltam, ide több válasz érkezik, mint a Szórakozás kategóriába.


A klip:

http://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI


Egy tanyabulin hallottam először, tök jót táncoltam rá amúgy, tudom, hogy ezek ilyen pár hónapos slágerek. Szóval pont nem érdekelt az erkölcsi mondanivaló 2 hányás között. :D

Ahogy értelmezem: Van 2 lány (gondolom, tesók), akik láthatóan rosszul érzik magukat a városban/faluban, ami tele van csúnya emberekkel. Aztán a csaj egy szép reggelen fogja magát, random lóra pattan (a kicsit otthon hagyva), és estére oda is ér a... valahova. Ahol is mki gyönyörű, divatos, menő, na meg persze van olyan fura tetkója... És tádám, a csaj máris jobban érzi magát, partizik egy jót, miközben a kiestesója otthon alszik a ronda, unszimpatikus emberekkel teli városban.


Ez most mi???


2013. szept. 17. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeparációs propagandafilm.
2013. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem értek hozzá, csak elgondolkodtam, hogy az ismerőseim, akik posztolják, megnézték-e, megértették-e valaha a videót...
2013. szept. 17. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak viccből írtam :) Nem néztem meg a videót, mert nincs igényeim a mai tucatzenére.
2013. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a tanulsága, hogy ha idegennek érzed magad egy közösségben akkor még tartozhatsz máshová, más közösségbe ahol jól érzed magad.
2013. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az, hogy ha ilyen zenét hallgatsz, egy vigyorgó droid leszel.
2013. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!