Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel lehetne feldobni a napokat?

Mivel lehetne feldobni a napokat?

Figyelt kérdés

Minden nap ugyanazt csinálom... felkelek, suli, hazajövök, ebéd, gép, alvás... komolyan olyan unalmas, hogy szavakat nem találni rá! :S 3 igaz barátnőm van, velük ritkán találkozok, ezért is szoktam sokat gépezni, hogy tudjunk beszélgetni. Mit lehetne itthon csinálni? Tévét ne mondjátok, mert abszolúte nem szoktam...

19/L


2013. szept. 17. 18:10
1 2
 11/12 anonim válasza:
Menj el edzeni vagy szokj rá az LSD-re mind kettő feldobja majd a napod!
2013. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kezdeném ezzel: én elmegyek dolgozni, éppen beérek edzeni, aztán este azon gondolkodom lefekvéshez készülve, hogy mikor csináljak kaját amit másnapra.. Ugye milyen jó?


Jobb mint amikor itt írok, mert éppen megoldódik a kis probléma: nincs munka, nincs pénz, igazából enni és edzeni sem kell, mert nincs miből.


Ha gépezni van időd, akkor ahhoz is van amit csak akarsz. Menj el thaiboxolókat elverni, ha több időm lenne edzeni én is ezt csinálnám.

2013. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!