Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan én voltam a...

Most komolyan én voltam a szemét rasszista?

Figyelt kérdés

Most nemrég értem haza, egyik barátnőm összetört lelkét kellett ápolgatnom.. szóval az volt, hogy jöttem hazafelé gyalog, már az utcánkban jártam kb 7-8percnyire a házunktól, mikor 4 cigány fickó odajött hozzám. olyan 18-22 év körüliek lehettek. az egyiket látásból ismerem. Na szóval megállítottak, hogy "mi van kislány, hová sietsz?" meg hasonló bunkó beszólások.. szóltam nekik, hogy álljanak arrébb, de az persze nem segített. az egyik elkezdett fogdosni, mire rászóltam kicsit erőteljesebb hangon hogy "vedd le rólam a kezed te barom állat". ezt mondtam neki szó szerint, mire elkezdtek piszkálni, hogy "jajj, mert cigányok vagyunk..büdös rasszista r*banc" meg hasonlók. ez ment úgy jó pár percig mikor a háznál, ami előtt álltunk felkapcsolódott a kinti lámpa. akkor szépen elmentek, közben kijött egy középkorú bácsi, kérdezte mi történt, nagy vonalakban elmondtam neki, mire azt mondta, hogy hiába ők a szemetek, ha ilyet mondok, akkor az állam szerint rasszista vagyok.

Nem vagyok az, csak az ilyen viselkedést nem tűröm. most meg ki vagyok akadva. Azért lennék rasszista és elítélendő, mert egy cigányra rászóltam, hogy hagyjon? annyi hasonló kérdést lehet itt is találni.. ez komoly? A saját országomban nem szólhatok egy köcsögre, hogy hagyjon már, mert akkor még én leszek a rossz??


2013. szept. 18. 03:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én nem tartom magam rasszistának... külföldön dolgozom, ázsiai-afrikai-mindenféle kollégákkal, mindenkivel jól kijövünk, sörözünk, stb... viszont a cigányokat utálom. Lehet pontozgatni mindenfelé, de ameddig mi, nyitott szemmel járó emberek leszünk a büdös rasszisták, és egy cigányra se mondják ki, hogy bűnöző lenne, addig én vissza se teszem a lábamat magyarországra (kisbetűvel, mint nemecsek ernő)
2013. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

,,Én sem vagyok rasszista...

A rasszizmus bűn...

És csak a cigányok bűnöznek."

Egyébbként undorító,féreg népség

2013. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az ilyeneket úgy elverném, amúgy nem vagy rasszista. Én a helyedbe jól pofáncsaptam volna.
2013. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!