Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sok a rasszista...

Miért ilyen sok a rasszista és szemét ember?

Figyelt kérdés

Párom sötét bőrű, Európán kívüli én pedig hófehér vagyok. Mikor megyünk az utcán mindenki megbámul minket, sokan nekem is beszólnak, hogy miért vagyok "olyannal" együtt és biztos csak a lenti adottságai miatt a párom... ezért ribinek, lotyónak és minden nem szép dolognak neveznek :( és a páromnak is beszólogatnak :( szóval a többség szemétkedik velünk , de mégis miért? Nem ismernek egyikünket sem, nem tudják mi van mögöttünk, mit éltünk át...egyszóval semmit, mégis csak úgy dobálóznak a sértésekkel

köszönöm a választ


2013. júl. 24. 18:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
23%
Na mesélj mit éltél át..!? :)
2013. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem költöztök ki inkább a párod országába ? Ott nem érnének ilyen inzultusok.. (valószínűleg)
2013. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
39%

Azért mert mikor értitek már végre meg, hogy nem Afrikának kell gyereket szülni meg nem más kontinens emberét kell boldogítani magyar asszonyként, hanem magyar embert.

Annyi fehér fajtársad mászkál az utcán, muszáj neked a világ másik feléről ide csődíteni valakit?

Én őszinte leszek veled, még neki is mennék és elmondanám neki hogy menjen vissza ahova jött


Ezért haldoklik a magyar emberek közötti kapcsolat, mert minden idióta, a média miatt mindenféle embereket hoznak be ide

21/F

2013. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
40%

Én speciel egyetértek azokkal az emberekkel, akik beszólogatnak nektek kérdező...


Én is beszólnék.

2013. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
Magyar asszonynak magyar embert.
2013. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Mert a kisebbségek olyan jó és hasznos emberek a Föld minden részén... Itt a cigányok akik annyira hasznunkra vannak, hogy nem is tudom mi lenne nélkülük. Máshol a feketék meg a barnák bandákba tömörülve irtják az embereket nem tudom régen nem voltak rassszista, de mióta felnőttem látom, hogy javarészt a kisebbségek miatt van állandóan a baj. Az meg a legjobb, hogy a mocskos cigányokat mi dolgozó magyarok tartjuk életben...
2013. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
De mit ártott ő nektek? Miért zavar ez? tisztességes ember és én nem lehetek az összes magyar férfi felesége !
2013. júl. 24. 19:20
 8/36 anonim ***** válasza:
34%

téged fog zavarni amikor a bevándorló barátod egyik pillanatról a másikra megzakkan és leönti a fejed sósavval, vagy esetleg féltékenységből összever..


[link]

2013. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
jaj, találtál valamit és máris dobálózol vele? szánalmas
2013. júl. 24. 19:35
 10/36 anonim ***** válasza:
63%

Esküszöm besz*rok rajratok...

Nehogy már területi alapon válasszon magának férjet/feleséget valaki...

Ha õt szereti akkor el kéne hagynia egy magyar férfiért?

Az a gáz hogy fekete?Ha igen ez az ország lejjebb van mint hittem...

Annak szül gyereket akinek akar,és nehogy már kevésbé legyen boldog csak azért hogy ,,színtiszta" magyar gyereket szüljön...

Sajnálom a kérdezōt,mert biztos szar érzés...

Normálisabb helyeken a társadalom szembenne az ilyen ALAPTALAN rasszista megnyilvánulásoknak és nem rátenne egy lapáttal...

2013. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!