Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy 14 éves fiú a suliban,...

Van egy 14 éves fiú a suliban, nagyon nagyon bejön, igaz még csak 1-2 hete láttam őt először, és valójában nem ismerem, mert csak 2x beszélgettem vele és akkor is csak facebookon. Hogyan tovább? bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval ő egy olyan fiú (sajnos..) aki nagyon sok lánynak tetszik,mert hát ő tényleg nagyon kis helyes! Facebookon rengetegen követik őt,és minden képére van legalább 200 lájkja,ennek nagy része lányok lájk-jai..Én szeretném őt megismerni élőben is,és a suliba ha összefutunk,akkor köszönnék is neki,de eddig még nem volt rá alkalmam!

Nem vagyok csúnya,de ő elég népszerű ahogy észrevettem,és helyes is és annyi sok szép lány ismerőse van :/

Lehetséges h lenne nála esélyem,ezt mégis hogyan tudhatom meg,és mit tegyek hogy észrevegyen és meg is kedveljen esetleg?



2013. szept. 21. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Mi az , hogy rengetegen követik őt ? Ki ő ? És ha összejössz vele akkor majd az a rengeted ember téged is lájkolni fog, meg te is az leszel ? Bea asszony. Majd hú de jó lesz vele, főleg később ... Istenem 14 évesen, valaki írjon erről könyvet, vagy inkább lehetne film azt legalább megnézik.
2013. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Phuu de nagyot szóltál..xdd

Inkább nézz tükörbe,nem tudom te hány éves vagy,de bírom azokat akik itt pofáznak de nagyon;)

Amúgy nem válaszoltál a kérdésemre!

De sztem te azt hiszed h engem a "hírnév" érdekel,meghogy velem is esetleg az fog történni mint vele,de engem épphogy az érdekel h attól h népszerű,még lehet e nála esélyem,de elég gáz ha még értelmezni se tudod a szöveget:D

2013. szept. 21. 18:55
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja am sztem te épp az ellenkezőjét hiszed annak,ami valójában van!!

Ugyanis nem túl jó érzés mikor látod,hogy aki tetszik,és akivel szeretnél lenni,az konkrétan nem is ismer,észre se vesz,és látod ahogy más lányokkal viselkedik..

Am az túlzás h rengetegen követik, 400-an..

Amúgy gondolom még így se érted,nem nézem ki belőled h felfogod ezt.

2013. szept. 21. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és naív, most mondtad, hogy nem ismeritek egymást, csak tetszik, ez esetben hogy érezhetsz többet ?
2013. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem naiv vagyok...

Amúgy ki mondta h többet érzek,pusztán bejön a srác..?!

Egy szóval se mondtam h szerelmes vagyok belé xdd

Azt mondtam h szeretném őt megismerni,amúgy tudom h ez nem elég,de hallok róla jó dolgokat pár ismerősömtől akik tényleg ismerik őt!

2013. szept. 22. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!