Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a szöveg, amit mostanába...

Mi ez a szöveg, amit mostanában egy csomóan kiirkálnak a facebook üzenőfalra? "elköltözök . -ba x hónapra"

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy ez kódolt szöveg. De mire utalhat? Elég sokan írkálják
2013. szept. 27. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En is eszrevettem. Biztos a testrablok hivjak fel a tarsaik figyelmet hogy kozeledik a raptoid invazio. :)
2013. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pár hónapja én is láttam már, azt hiszem valami (mell)rák kampény vagy valami ilyesmi van benne.
2013. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Okos kampany, sokat elarul arrol hogy mi is van mogotte! :D
2013. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

mellrák kampány. tavaly sem értettem, mire jó, mert nem derült ki, volt-e haszna


fel van sorolva 12 ország. amelyik hóban születtél, abba utazol, a nap száma, amikor születtél, annyi hónapra utazol...


figyelemfelkeltési célból van, de szerintem ettől nem lesz kevesebb mellrákos, meg adomány se több a kutatásra

2013. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is okosabb lettem. Hát ha ez egy kampány, akkor szerintem semmi értelme. Semmitmondó agyrém.

Írnák ki inkább azt, hogy elmegyek mammográfiára holnap. Akkor eszébe jutna másnak is.


A teljes válaszom felesleges, így már megírom a többit is :)


Az egyik ismerősömnél láttam kiírva, hogy 12 hónapra elutazik nem is tudom melyik országba. Tudjátok hogy örültem neki? Alig vártam, hogy menjen. Erre tessék, csak kampányol. Juhhhhhéj.

2013. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Helló lányok ismét mellrák elleni kampány hónap van. Talán mindannyian emlékeztek arra a kampányra, amikor a melltartótok színe és az, hogy hol hagyjuk a táskáinkat volt az állapotunk (itt a facebook-on). Ez annyira széles körben terjedt el, hogy még a hírekben is megemlítették, és az állapotok folyamatos változása rengeteg ember figyelmét felhívta a problémára. Ne mondjátok el a férfiaknak, hogy mit jelent az állapototok! Másold be ezt az üzenetet és küld el minden nőnemű ismerősödnek hogy megláthassuk, tudunk e ismét olyan hangosak lenni, mint tavaly. Most a születésnapunkat használjuk fel hozzá. Írd ki állapotodnak, hogy" Elköltözök (születésed hónapja) -ba (születésed napja) hónapra. Pl: febr.14-én született: Elköltözök Londonba 14 hónapra. Kulcsa a hónapokhoz: Január:Mexico, Február: London, Március: Miami, Április: Dominikai Köztársaság, Május: Franciaország, Június: Szentpétervár, Július: Ausztria, Augusztus: Németország, Szeptember: Hollandia, Október: Amszterdam, November: Las Vegas, December: Kolumbia." Szóval hajrá, Hölgyeim, KÖLTÖZKÖDÉS!....
2013. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, a válaszod elviszem magammal a facera, és bemásolom minden "költözködős" ismerősömnek.

pacsi! :)

2013. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5 vagyok.


Oké 7-es viheted :) /Az ismerősömet is, de ezt csak halkan csendben jegyzem meg./

2013. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem láttam ilyen szöveget.
2013. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 klopusz ***** válasza:

Szervusz!


Én is kérdezhettem volna ezt, de mivel Te voltál olyan kedves, hogy megelőztél, megoldottad a problémámat :-) Köszönöm!


Minamellett elég hülye egy kampány, az biztos, ennél még a harminc évvel ezelőtti MMÜSZI reklám is jobb volt (ott se tudta senki, miről van szó).

2013. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!