Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiben csalódtál életed során...

Kiben csalódtál életed során és miért?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Az volt páromban. Két évig együtt voltunk, és értelmes férfi létére (annak hittem) képes volt facebookon dobni, pedig előtte találkoztunk egy nappal. Arra nem volt képes, hogy személyesen szakítson. Az utolsó két hónapban pedig kavart egy csajjal is. De megbosszultam, így túl vagyok rajta. Együtt van a csajjal, csak munkája nincs már. :)
2013. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
apának a nőjébe.előadta nekem évekig,hogy a lányaként tekint rám meg stb,aztán jöttek a gondok.a nyugtatóit a szobámba vitte,feljelentett utána meg odaállt hogy az én érdekembe tette.17 évesen el is költöztem 150 km-re.azóta is undorodom tőle
2013. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátaimban, meg a barátomban.

Barátaimban azért mert elhanyagoltak új és menő barátok miatt.

Barátomban meg azért mert fogta magát és itthagyott jóformán (külföldre utazott tanulni). Emiatt egy borzasztó évem volt, depressziós lettem, már nem vagyok a régi, az a mosolygós lány aki voltam, hanem egy el*eszett emberi lény. Emiatt neki sosem fogok megbocsátani hogy ezt tette velem...

2013. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

malackában, a pitbullomban.

sétáltatás közben egy tacskóval összekaptak, és malacka leült a földre és összehúzta magát, remegett is utána.

pedig már 3 éves,

a nő meg mentegetőzött, h nem csinált ilyet a kutyája még, sose nem látta ilyen mérgesnek, fülig vörös volt a fejem,úgy elpirultam szégyenemben.

2013. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az amyàmban. Élősködő, haszonlesö aki addig amig nyer valamit jo vagyok haeg nem kap semmit képes lenne eladni.
2013. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan komoly,mint mások sztorija,de én egy tanárban (akit amúgy nagyjából rendesnek ismertem),aki képes volt hazudni az egész osztályunkról,hogy egy korábbi hülyesége miatt ne kelljen viselnie a következményeket.
2016. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!