Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Üdv mindenki, lányok és fiúk...

Üdv mindenki, lányok és fiúk segítségére lenne szükségem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is elnézést kérek, hogy nem a megfelelő helyre írtam, de ez a legolvasottabb.. szóval lenne pár kérdésem. Például: Egy srác, Mikor számít rossz fiúnak egy lány esetében? Mi mindent kell csinálnia a srácnak, amivel elnyerheti a rossz fiú jelzőt mások szemében?!

Aki például nem néz ki jól, nincs sok pénze, de mondjuk rossz fiú, azoknak jobbak azért az esélyei a lányoknál? Mert jó csajoknál csak jó pasiknak van esélyük általában.

Mit kell tenni azért, hogy egy jó csajnál esélye lehessen egy átlagosabb srácnak? Mitől lehetnék én rossz fiú(átlagos vagyok), mi mindent kellene csinálnom?

Vagy, hogyan lehetnék egyéni(egyedi)? Nem vagyok vicces, jó fej sem, ezeken szeretnék változtatni, szeretnék kicsit feltűnőbb lenni, rossz fiúsabb srác lenni, szeretnék egyedibb lenni.. Divat szerinti öltözék már meg van, de ez még kevés.. 17 éves srác vagyok, nem volt még barátnőm, nem csókolóztam még, de ez egy nagy hiba, ebből a szerencsétlenségből szeretnék kitörni, ezért van szükségem a segítségetekre, várom válaszaitokat. Hosszú lett, de köszi, hogy elolvastad:)



2013. szept. 29. 20:51
 1/8 anonim válasza:
Nézd meg a Bunkó vagyok, így hódítok c. filmet és választ kapsz minden kérdésedre.
2013. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél rossz fiú. Legyél kedves, megértő, odaadó. Egy normális lánynak ez kell!
2013. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Légy önmagad, az egyedi.
2013. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
legyél laza,vicces és olyan ,,jòfejül'' köcsög.nekem bevállik;D
2013. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek, És annak is aki jelentette a kérdést a Modiknak;)

Én eddig Kedves, Megértő, Odaadó srác voltam, de sajnos semmi hasznát nem veszem így natúron, ha ilyen vagyok rám sem bagóznak a csajok..kisebb városban lakom, közelemben nincsen nagy város sem sajnos:ss Legjobban, egy szerető, hűséges lányra vágyom, de sajnos nem nagyon találok ilyet, aki szabad annak a vagányabbak jönnek be, akinek nem fontos a vagányság, az foglalt.. És, hát nagyon jó lenne már valaki, mert rengeteg szeretet van bennem, de sajnos nincs kinek odaadni mindezt:(

2013. szept. 29. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányoknak bejön a rosszfiús stílus, de a társadalom többi része elvből elítél/lenéz, ha ilyen kisugárzásod van. Ahova járok gyakorlatra meggyanúsítottak, hogy körbe hugyoztam a férfi wc-t, pedig egész nap a nőibe jártam, mert ahhoz volt kulcs és beengedtek a lányok. De persze ki más is lehetett volna, mint a közelben "ólálkodó" sötét ruházatú/hajú/borostájú egyén... Undorító. A tanár is azon poénkodik, hogy megyünk majd börtönbe szétnézni, legalább megnézem, hogy hol leszek pár éven belül. Pedig 2 hete átkísértem egy öreg nénit az úton!
2013. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4-es nekem is azok tetszenek! >< Amúgy ha nem vagy olyan, akkor nem kel erőltetni... ha pl. nincs humorod úgy se tudod tetetni! "Divat szerinti öltözék" Ugye nem páwa?! Mert most az a "divat" meg a letolt gatya, és ha olyat hordasz, hidd el nem leszel egyedi! -.- Hidd el az ilyenek NEM tetszenek a csajoknak... mármint hidd el a normálisoknak nem!(15/L) ;) :3
2013. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!