Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit érthet az alatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érthet az alatt a barátnőm, hogy "nem fejlődik" a kapcsolatunk? Főleg nők segítségére lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Mostanában ez a baja, és megmondta, hogy szeretné, hogy változtassak. Gondoltam, hogyha megkérem, hogy költözzünk össze, az elég nagy "fejlődés" lesz egy időre, de rosszul sült el a dolog, mert én lettem a hülye, hogy hogy jut ilyen hülyeség az eszembe, mikor pont most mondta, hogy "sehol nem állunk lelkileg". Akkor most mi van??? Mit akar fejleszteni? Mit csináljak, hogy jó legyen a lelkének?
2011. dec. 11. 22:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Figy döngesd meg rendesen az egyik nap, veszekedj vele egy jót aztán minden rendben lesz, ez kell néha a nőknek. hallgass az öregekre.
2011. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

Kérd meg a kezét,legyél érettebb vagy nem tudom...Nem értem a csajodat...:S

21L

2011. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 körömlakk ***** válasza:
Hát min szoktatok például a legtöbbet vitázni?
2011. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Keveset törődsz vele, szerintem úgy érzi, több kényeztetést akar, és hogy lelkileg fejlődjetek, legyen mélyebb a kapcsolatotok, tápláljatok mély érzéseket egymás iránt. Remélem érted.. ha sokáig, így megy, akkor talán szakít, vagy nem tudom.
2011. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktunk vitázni. Azt mondja, hogy nem nyitok felé. Dehogynem, szinte mindent elmondok neki.
2011. dec. 11. 22:19
 6/26 anonim ***** válasza:
Lehet Ő maga se tudja mit akar. :'D
2011. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Mondjuk romantikázzatok! :) Beszélgess többet vele, figyelj rá, és foglalkozz vele sokat. Lepd meg valamivel, vidd ágyba a reggelit, ilyesmi. Csak lássa, hogy törődsz vele.

Az összeköltözés is jó lehet, attól függ, ő szeretne-e már veled összeköltözni. Szerintem ezt előbb puhatold ki. De te tudod.

2011. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Lehet Ő maga se tudja mit akar. :'D
2011. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szakítást készíti elő. Legyél résen!
2011. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 körömlakk ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!