Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban fiúk (lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk (lányok is írhatnak) segítségére lenne szükségem. Mit tegyek? Tehetek valamit egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kérlek Titeket, ne gyertek avval, hogy hagyjam Őt, stb...


Én egy 17 éves lány vagyok és kb másfél hónapja ismertem meg egy fiút. Eleinte csak a barátja akartam lenni, de szép lassan egyre többet kezdtem érezni iránta. Eddig 7-szer találkoztunk szándékosan, meg egyszer véletlenül. 2 hete megkérdezte, hogy járnék-e vele, meg is csókolt, de én elrontottam mindent és nem tudom mihez kéne kezdenem. Bocsánatot kértem, tegnap írtam neki, hogy hiányzik, de csak annyi volt a válasza: "hiányzom?". Avval rontottam el, hogy egy barátomra hallgattam és zargattam avval, miért nincs rám ideje (dolgozott meg ilyesmi). Már nagyon sajnálom, szeretem is... de nem tudom hogy mondjam meg neki. Amúgy igen bátortalan vagyok... Ő 19 éves.


2012. júl. 5. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a legfontosabb,hogy szerelmi ügyekben mindíg sdaját magadra hallgass,hogy mit mond a belső hang,aztán meg meg mondhatnád,vagy le írhatnád ezt neki,így őszintén.Ez a legegyszerűbb.
2012. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ember szavakból ért, tessék vele nyugodtan elbeszélgetni, ennyire az elején még el lehet nézni. Mondd neki, hogy mert még nem ismerted azért zargattad ilyen baromsággal. Ezután pedig dolgozó embert nem bántani, neked is keresi a pénzt meg az adót. Lehet ebből simán egy szép nagy szerelem.
2012. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lol meg egyutt se voltataok de maris.basztattad?:D szegeny srac!nm h egy kapcsolatban rossz de meg ha el sem kezdodott mit varhat toled a kesobbiekben?mondd el neki h egy baratod miatt tetted es ha leszar ami ertheto lenne akkor hagyd mert nm is lett volna igazi! 19L
2012. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 barátom volt eddig, ezért kértem tőle tanácsot. nem t udtam mit tegyek, mivel előtte mindig én voltam aki 'jaaj, most nem jó'-val kihúzta magát.
2012. júl. 5. 11:38
 5/6 okoska31 ***** válasza:

a "hiányzom?" volt részéről a nyitás.

azt kellett volna folytatni.


és ne baszogasd többet, főleg a kapcsolat elején.

ha nem érzi a szükségét, akkor azért cseszteted hiába, plusz telhetetlennek látszol, plusz beindul a csak azért sem reflex.

jó sosincs a basztatásból, attól még senki nem mozdult el a kényelmi zónájából.

2012. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azóta nem írt semmit. amúgy ma 2 hete, hogy eljöttem tőle és azóta nem találkoztunk direkt. :( véletlen botlottunk egymásba hétfőn.
2012. júl. 5. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!