Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nekem kell frusztrálva...

Miért nekem kell frusztrálva éreznem magamat azért mert ilyen országban, és egy ilyen világban élünk?

Figyelt kérdés

Annyi rossz van a világba, és mindig az jár pórul aki próbál tenni valamit az élete ellen, aki próbál kitörni a szegénységből és a rosszból...


http://www.youtube.com/user/tolvajkergetok/videos?sort=dd&vi..


Ezen a csatornán nagyon sok videóban látszik, hogy mit tesznek emberek, de ha ellenük irányul valaki akkor a "jogaikat" kívülről fújják és még te vagy a hibás mindenben:((

Félek belevágni új dolgokba...Rettegek kilépni az utcára mert ez vár rám...Most is csak remegek, hogy ilyen van és ez ellen nem tudok mit tenni...dühös vagyok és félek...


És félreértés ne essék, nem csak a "kisebbség" az ami miatt így érzek, hanem bizonyos szinten fejlődni sem lehet a nélkül, hogy bele ne botlanál olyan "neves" emberekbe akiken a ranglétrán csak hatalmas összegekkel tudsz feljebb jutni...


Nameg hogy egy szakmai!!!vizsgán is lefizetnek mindenkit hogy kiadják nekik...és az aki tényleg tanult és mondhatni jó szakember lett finoman szólva is bszhatja, mert ezren vagytok a piacon ugyan azzal a papírral és ha kiderül, hogy az ilyen papírnak a 80% nem is ér semmit, mert tudás nincs mögötte, akkor te hiába mondhatod, hogy te nem így szerezted meg nem fog érdekelni senkit...


Egyszerűen remegek ettől, hogy mindentől és mindenkitől félni kell és mindenen aggódni kell...azon is hogy mit eszünk holnap, és hogy miből élünk majd:( A szüleim is csak szenvednek egyszerűen azt érzem ebből nincs kiút...:(


Miért nem az érzi rosszul magát a dolgok miatt, akinek kellene??!


19/L


2013. szept. 30. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

" Félek belevágni új dolgokba...Rettegek kilépni az utcára mert ez vár rám...Most is csak remegek, hogy ilyen van és ez ellen nem tudok mit tenni...dühös vagyok és félek... " - Erre és aránylag az egész kérdésre azt tudom válaszolni, hogy ne a tettektől félj, hanem a tétlenségtől.


Ha mindenen rágod magad és azzal veszíted el az energiád, hogy tépelődsz a sok negatívumon, ami az életben van, akkor azzal nem jutsz előbbre, csak elpazarlod azt az időt, amelyet felhasználhatnál hasznosabb dolgokra is.


Foglalkozz magaddal elsősorban, mert csak így van esélyed megélni ebben a világban.

2013. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De én nem vagyok képes átgázolni másokon a saját érdekeimért...pedig máshogyan nem lehetne, vagy lehetne de a vége az lesz hogy kihasználnak...


Nem értem, hogy a dolgokat miért csak így lehet elérni...

Nőként pedig mindenhol rossz lappal indulok. Eddig ezt nem hittem el, de amióta benne vagyok az igazi életben már látom...és nem értem...vagy nem vagyok képes megérteni:(

2013. szept. 30. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat pörögsz ezen a témán. Csináld a dolgod, ha határozott elképzeléseid vannak, akkor meg nincs mitől félned.
2013. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!