Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok?

Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok az életet? Elegem van nem megy a suli,hiába tanulok túl sokat kell és elegem van,kéne járnom külön tanárhoz mert nyelvvizsgáznom kellene,de se kedvem se időm se pénzem erre:( Viszont kell a továbbtanuláshoz. Mit tehetnék? Kéne fogyókúráznom,fogyelnem a külsőmre,foglalkozni a hülye szerencsétlen családommal. Kellene barátkoznom stb. Fáradtnak érzem magam :( Mit tegyek? 18/L
2013. okt. 1. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el még mindig jobb tanulni,mint dolgozni...(kivéve ha 100%-os táppénzen vagy mint én most :D )
2013. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy élet. És ez még nem is a nagybetűs. Képzeld el amikor a háromgyerekes anyuka nekiáll reggel ötkor sminkelni, hajat mosni, mert hatkor már a családnak kell reggelit készíteni, aztán rohan a gyerekekkel a suliba, majd munkába, hazafelé gyerekekért menni, otthon főzés-mosás-takarítás, tanulás három gyerekkel és még nőként is helyt kell állnia. Ehhez képest azt hiszem 18 évesen az iskola bakfitty. :)
2013. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez semmiség. Kívülről nézve kiröhögném magam. Nyáron volt szerencsém reggel 5-től 10ig dolgozni úgyhogy egyik nap 7-éjfélig másik nap 6-11ig volt a munkaidő és nem volt beosztás. Komolyan úgy érzem az nem stresszelt le,mint most ez. Nem értem mi lehet velem iszonyat fáradt vagyok,elalszok reggel meg hasonlók.
2013. okt. 1. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogyni a legegyszerűbb. Az ingyen van. Nem eszel. kihagysz egy étkezést.

Amúgy le vagy terhelve még szép hogy eleged van.

Kérdezd meg ismerőseid van e valakinek idegen nyelvet jól beszélő ismerőse. Meg csetelsz més országbeliekkel. Legalább megtudod mi van máshol és még szórakoztatóbb is mint a könyv felett görcsölni.

Most én szedjem össze az életed?

Majd lesz jobb is. Például ülhetsz otthon éveket ha elvégezted a sulit hogy jó állást kapj. :D :D :D

2013. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állítólag arra van időnk,amire akarjuk,de ebben én nem vagyok biztos.Tanulni nem muszáj mindenre,ami például a továbbtanuláshoz biztosan nem fog kelleni,abból elég,ha 2-es vagy,de a fontosabbakból sem lehet mindig tanulni,néha lehet puskázni is..és máris kevésbé vagy fáradt,ami a tanulást illeti,a többire sajnos nem tudok mit mondani,mert azokkal nekem is gondom van.
2013. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!