Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy osztáljtársam, akivel...

Van egy osztáljtársam, akivel kibékültem nagy ellenségeskedés után. Rájött egy titkomra, ami nagyon égő és van bizonyíték, szerintem meg akar fenyegetni. Mit tegyek, hogy visszaadjam, vagy nemis tudom visszaverjem a fenyegetését?

Figyelt kérdés
Verekedni nem fogok. Az a gond, hogy rájött, hogy kamu facebook-ot csináltam, amivel elhitettem, hogy van csajom... Jó tzudom, ez égő noob vagyok stb.. De kérek mindenkit ne égessen, már eléggé megvolt ez. Pls írjatok ellene dolgokat. Ja és a fiókot töröltem már, csak az a gond, hogy látták a csajt.
2013. okt. 5. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudja, hogy te csináltad? És miből gondolod, hogy meg akar fenyegetni?
2013. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megfenyeget azzal, hogy elmondja és elmondja, mond azt, hogy ő csinálta és rád akarja kenni.
2013. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

fú na én csajban jártam így

állandóan ba..tattak hogy nem kellek senkinek nyomorék vagyok stb.

ami nem volt igaz, mert volt pár aki akart velem járni, csak mindig összef..tam magam hogy jaj mi lesz elég ilyen kis mimózalelkű voltam.

de aztán elfajult a dolog nagyon elkezdtem b..zkurálni az osztály menői és énis megcsináltam... aztán ugyanez, rájött az egyik és sakkban akart volna tartani.

De kiírtam ide a szerelem rovatba hogy van-e pasi aki benne van-e egy facebook-os kammerkapcsolatban. Valós élő szeély, aki nem akarja hogy mindig piszkálják hogy mér nincs kapcsolatod blabla. és hogy csak annyi hogy bejelöljük egymást hogy kapcsolatban, kitalálunk egy közös sztorit hol találkoztunk, 1-2 szívet küldönk időnként az üzifalon hasonló.

Na jelentkezett 3-4 pasi, egyet kiválasztottam és már nem is csinálhatott semmit az illető mert lám, van az a pasim, hát nem tudom ő miről beszél :DD.

2013. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2013-10-05 12:20

Jól mondja!

2014. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!