Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják mire jó ez nekik?

Miért csinálják mire jó ez nekik?

Figyelt kérdés
Sok fiatal csinos lány lelkizik, a facebookon mert hogy őket senkisem szereti, és annyira szar az életük s milyen egyedül érzik magukat, de bezzeg minden héten más palijuk van. ismerek személyesen is egy lányt (19) és egy 3gyerekes család apával jár össze titokban, de ő bem tudja hogy én tudok erről, amúgyis csak látásból ismer. nekem nagyon bejön, de hánynom kell tőle, nert a facebookon annyira mást mutat, hogy ő nem r**anc, s mikor jön már egy normális pasi, cuki helekkel stb, közbe meg titokban tényleg r**anc, szóval álszent, de ez többire elmondható. miért ilyen feszínesek, és gusztustalanok ? csak hülye idézeteket nyomjál és csak panaszkodnak, közbr nincs rá okuk, és normálisak nem kellenek nekik, csak a családosak, és bunkó f*érgek akik átverik őket, és egojuk valami csúcs.
2013. okt. 7. 01:05
1 2 3
 1/26 Mirk ***** válasza:

Az ember személyiségfejlődésére nagy hatással van a környezete.

Ez a facebook generáció.

2013. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem csak facebookon ilyenek
2013. okt. 7. 01:51
 3/26 anonim ***** válasza:

Mit miért csinálnak, nem értem.

Ha valakit eldobnak 1 hét után vagy nem vállalnak fel barátnőnek, és rejtegetik mások előtt a vele való kapcsolatot, az pont elég ok arra, hogy így érezzék magukat és panaszkodjanak miatta - jogosan.

2013. okt. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Márminthogy nem értem, mit értsek a kérdésed alatt.
2013. okt. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
dehogy őket dobják, nem! ők dobják a pasikat, mert válogatósak, és mindenhéten van kapcsolatuk, szexuális életük van, a héttérben meg leplezik a r**acságukat. és úgy adják elő magugat minde egy lelkis kis szűl lányka, közbe meg álszentek, meg hisztis kényesek, és még ők a "magányosak" -_- nekem 2 éve nincs senkim, mert visszautasít mindegyik nő, szexuális életem sincs és én tényleg magányos vagyok, és én tudom mi az reménytelenség. én is megtehetném hogy ilyeneket írok ki mégsem teszem. de ezek, akiknek nem lenne okuk, és bárkit megkapnak, mindig van valakijük, s ők dobják a fiújat mer megunjék őket, akkor sajnáltassák magukat ?? -_-
2013. okt. 7. 02:26
 6/26 anonim ***** válasza:

Ez másfajta kín. Nem vált be a fiú, és ettől szenvednek. Nem találnak egy olyat, aki szüntetné a magányukat.

Ők is ugyanabban a helyzetben vannak, mint te, csak nem elég bölcsek ahhoz, hogy úgy megállapítsák valakiről, hogy nem jó partner, hogy nem létesítenek vele kapcsolatot.

2013. okt. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
nem értem őket komolyan. de annyi esze lehetne, hogy nem kezd ki egy családos apával -_- és az miatt sír mert át kurta, tele van az üzenő fal, persze nem írta ki hogy ki aza "fiú" de én tudom. és én rá írok és tudja nekem nincs senkim, vissza se ír!!! már 3 hete nem írt vissza! mutatja a face hogy látta, dr nem ír. és benne az idegesítő! most kezdjemel sajnálni. undorítóak egyes lányok.
2013. okt. 7. 02:36
 8/26 anonim ***** válasza:
Szerelmes valakibe, más nem érdekli, az észlelése perifériáján mozog minden más. Ha avval kapcsolatban keresnéd, ami őt most érdekli, arról beszélnél vele, akkor érdekelnéd!
2013. okt. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
És hány éves az a lány és hány éves a szerelme?
2013. okt. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
19 vagy 18 a csaj. a családos pasija meg 40 körül lehet, de nem helybéli. csak tudod az idegesítő hogy engem észre vesz. ezzel a paliva szexelni jár össze. a közeli csajok egyik se akar tőlem semmit, csaj facebookosok, de azok közül is azok, akik jó párzáz km-terre laknak tőlem, szal, 50 km-teren belül kerülnek a facebookon is engem. úgyhogy eztsrm értem.
2013. okt. 7. 02:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!