Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják mire jó ez nekik?

Miért csinálják mire jó ez nekik?

Figyelt kérdés
Sok fiatal csinos lány lelkizik, a facebookon mert hogy őket senkisem szereti, és annyira szar az életük s milyen egyedül érzik magukat, de bezzeg minden héten más palijuk van. ismerek személyesen is egy lányt (19) és egy 3gyerekes család apával jár össze titokban, de ő bem tudja hogy én tudok erről, amúgyis csak látásból ismer. nekem nagyon bejön, de hánynom kell tőle, nert a facebookon annyira mást mutat, hogy ő nem r**anc, s mikor jön már egy normális pasi, cuki helekkel stb, közbe meg titokban tényleg r**anc, szóval álszent, de ez többire elmondható. miért ilyen feszínesek, és gusztustalanok ? csak hülye idézeteket nyomjál és csak panaszkodnak, közbr nincs rá okuk, és normálisak nem kellenek nekik, csak a családosak, és bunkó f*érgek akik átverik őket, és egojuk valami csúcs.
2013. okt. 7. 01:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Na tisztázzunk valamit. Hol mondtam én azt, hogy legyen pénzed, fukszod, BMW-d meg 30 cm-s szerszámod?

Én csak annyit írtam (enyhén durva formában), hogy ha nem mersz annyit csinálni, hogy odaállsz a lány elé, és megmondod neki, hogy mit gondolsz és mit érzel SOHA nem lesz esélyed arra, hogy bármi is történjen. Nem azért mert magasak az elvárásaink, hanem mert mint mondtam mi sem rendelkezünk szuperképességekkel, hogy 2 pislantásból a szemetek sarkán rájöjjünk, hogy hoppá, én tetszem neki!

Amúgy, feltűnően idegesen írhattad az "oltásomat", ugyanis rengeteg szóköz, és kis-nagybetű hibát ejtettél. Ha tudod, hogy igazam van legalább ne én legyek a saját baromságodért a hibás.


Azzal pedig, miszerint "mindig van vevő a p*námra" és, hogy "elküldök szerény fiúkat" totálisan mellélőttél.

Szerinted egy lánynak nem lehetnek ilyen téren gondjai?

Ennyi erővel én is okolhatnám a fiúkat, hogy csak a nagycsöcsű, plázamacák jönnek be nekik, de nem teszem.

Én lányként volt, hogy odamentem fiúkhoz, igen, beégtem, mert vagy volt már valakijük, vagy azt nézték ki akinek dinnyeméretű kebleit hosszú szőke haj takarta, de nem kezdem el az összes férfit piszkálni emiatt!

Egyébként én is szűz vagyok. Szóval előbb járjon az eszed, ha már ennyire legény vagy a gáton.

2013. okt. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Minden álmom hogy egy nővel lehessek, akit szeretek, és nekem a szex nem lényeges."


Szuper. Akkor az ugyanígy érző lányokban miért kritizálod UGYANEZT a hozzáállást? Mert az egész topicod arról szól, hogy nem fogadod ezt el bennük.

Apropó egy kicsit olyan vagy, mint a fiatalokat fikázó idősek.:) Vannak olyanok is, akik csodálják és keresik a fiatalok társaságát.

Te meg fikázod azokat, akikre állítólag vágysz....


Most szerinted miért akarna lefeküdni veled valaki, akiről csak ma, csak ide két A4-es oldalnyi lehúzó szöveget írtál?

2013. okt. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#21. Először is elnézést hogy ha hibát ejtek, mobilról írok és a billentyűtet eltakarja az egészet ahová írok, és javítani sem tudok már utólak, ha férleütök, nem látom. Na mind egy. Hiába mondasz te akármit, a tények nem erről beszélnek. Hanem túl válogatósak a 80%-ka, (tisztelet a kivételnek) Ne gyere nekem azzal hogy szűz vagy, most tisztelegnem kéne előtted ?Sok lány szűz, de ha egyszer megkóstolják, nem tudtnak leállni, direk, rövid ideig tartják a kapcsolatot a fiúkkal, ha nem tudják kielégíteni őket, akkor szakítotok velük, vagy ha megunjátok a szexet, és ugye jelentkező akad, és már mehet is valami álom testű "pasi" kapcsolatra. Mert megtehetitek!
2013. okt. 8. 16:44
 24/26 A kérdező kommentje:
#22. Te fogadjunk lány vagy ?? :D:D
2013. okt. 8. 16:46
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem kell tisztelegned előttem, csak így nehezen lehetek ribi. Viszont te tisztán látszik, hogy a saját sikertelenséged miatt nőgyűlölő lettél. Szóval felőlem tégy ahogy jónak látod.
2013. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
nem gyűlölöm őket
2013. okt. 9. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!