Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg olyan ciki hogy 30...

Tényleg olyan ciki hogy 30 éves létemre nem voltam még berúgva? és szinte soha nem iszok alkoholt? ( nő vagyok)

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Inkább az ciki, hogy a korodbélieknek annyira fontos, hogy berúgj... Ők még mindig szoktak? Nem nőttek ki belőle? Vagy kinőttek, de rajtad akarnak röhögni, ezért leitatnának, míg ők józanok? Fura.


Egyébként ne rúgj be, nem poén! Nekem kétszer volt némi emlékezetkihagyásom, kisebb házi buli meg, szilveszter alkalmával. Egyik alkalommal én magam ittam nagyon vegyesen, igaz keveset, másik alkalommal meg megittam valamit, amit "nekem készítettek", nem gondoltam, hogy annyira ütni fog. Elég vacakul éreztem magam másnap... Visszamehetnék az időben, akkor elkerülném.

Mindegy, addig is vallottam, hogy baromság lerészegedni, de így legalább tapasztaltam is.

Elég 1-2 deci bor, vagy hasonló fajsúlyú bármi. Ami csak mosolygósabbá tesz maximum. A többi ciki...

2013. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, sőt, épp ellenkezőleg.
2013. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%

Én mindjárt 30 leszek, lány vagyok. 19 éves koromban rúgtam be először, már az is szenzációnak számított, pedig nem most vagyok kamasz. Nem tudom milyen társaságban szoktál mozogni, de mondjuk ha péntek/szombat esténként mész el a barátokkal ide-oda, akkor igen, gáz. Ha már régen együtt vagy a pároddal és haladtok előre a nagy betűs életben, akkor nem gáz. Arra akarok kilyukadni, hogy attól függ milyen szakaszban van az életed. Ha egyedülálló vagy és párt keresel magadnak, akkor szerintem gáz, hogy alig iszol alkoholt. Egy csomó ismerősöm (valószínűleg én is) millió hülye szokást alakít ki ennyi idős korára, rigolyás lesz, olyan, mint egy 60 éves nagyi, nyavalyog minden miatt: alkohol, azok akik alkoholt isznak, azok, akik élvezik az életet, akik 9 után ébren vannak még hétköznap, stb.. rengeteg ilyen korombeli ismerősöm van, akik elfelejtették, hogy "csak" 30 évesek lettek.


Ha nem iszol alkoholt még lehetsz jó fej, csak ne legyél begyepesedett mellé. Nem az alkohol fog meghatározni, de szerintem 1-2 pohár bor, néha-néha vagy akár egy randin teljesen elfér.

2013. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

nem igazán értem,hogy ha párt keresnék,akkor miért lenne baj,ha nem innék alkoholt..!attól ő még ihat és én ugyan olyan jól érezném magam.

és ugyanúgy gondolom ezt egy nagyobb buliba is. az nem zavar ha mindenki iszik,csak ne akarják ezt rám erőltetni.

2013. okt. 7. 17:21
 15/17 anonim ***** válasza:

Én 32 éves vagyok és nem voltam sose berúgva, csak picit becsípve, de már azt se szerettem. Ismerek olyan férfit, aki 39 éves és soha nem ivott alkoholt, pedig elég belevaló csávó, és nem vallásos vagy ilyesmi. A helyedben inkább a társaságot cserélném le.

Én se értem, hogy a párkeresésben ez miért lenne hátrány.

2013. okt. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy hátrány! Csak azt, hogy van különbség aközött, mikor valaki mániákusan kerüli az alkoholt vagy keveset iszik és csak néha. Én nem tartanám azt a férfit szimpatikusnak, aki azzal jönne harmincasként, hogy ő egy korty alkoholt se szokott inni. Az alkohol nem a sátán műve, nem kell túlmisztifikálni, intelligensen is lehet fogyasztani. Van lány ismerősöm, aki szintén alig iszik, mégsem szoktuk mondani neki, hogy ciki. Szerintem vagy a társaságod érdekes, ha téged ezzel nyaggatnak, vagy pedig túlságosan is tiltakozol a legkevesebb mennyiségű alkohol ellen is és ezért piszkálnak ezzel.
2013. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Én minden nap részeg vagyok. 19/F
2014. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!